Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen ajandekot vegyek 15...

Milyen ajandekot vegyek 15 eves lanynak szulinapjara?

Figyelt kérdés
egyik legjobb baratnoje vagyok de megsem tudom mit vegyek neki.szuletesnapjara szeretnek ajandekot venni 1000-2000Ft aranyban. Valami szepsagapolasi dologra gondoltam mivel szeret sminkelni viszont minden sminkkelleke megvan. Pl valami arcmaszk vagy ilyesmi? mas ajandek is szoba johet
2018. júl. 25. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
szeretetet
2018. júl. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem élményt adj neki! Egy tárgy az nem tart sokáig annyira. De egy jó élmény emlékké válik, egyedi lesz, csak a Tiétek. Sokkal személyesebb.
2018. júl. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyetértek, adj neki élményt. Egy belépő az állatkertbe / élményfürdőbe nem drága ajándék, mégis személyesebb és kedvesebb, mint egy pár bizsu fülbevaló, ráadásul sok új, közös emléketek lesz.
2018. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!