Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők egy része miért leli...

A nők egy része miért leli örömét abban ha bunkó lehet egy amúgy normális férfival?

Figyelt kérdés
Szeretném leszögezni hogy nem kívánok általánosítani, nyilván sok normális nő van, meg férfiból is rengeteg bunkó, tahó. De ettől még érdekelne, hogy a nők bizonyos részének miért okoz örömöt, megelégedettséget ha egy olyan férfit megaláznak, gúnyolnak, ignorálnak, kibeszélnek vagy átvernek aki amúgy 1, vagy nem is akart semmit csak egyet beszélgetni vagy 2, valóban ismerkedni akart ugyan, de ezt normális módon és hangnemben tette. És az most független attól hogy van-e párja az illetőnek vagy sincs.

2018. aug. 18. 19:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
A nők úgy gondolják, hogy őket a férfiak évszázadokon keresztül elnyomták, megalázták és másodrangú lénynek tekintették, ezért most, a XXI. században végre eljött az ő idejük és revavsot akarnak venni a sérelmeikért. Nem az adott pasi ellen szól mindez, hanem unblock a FÉRFIAK ellen. :)
2018. aug. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a nőnek is juthatott a felsorolt kellemetlenségekből, magától nem viselkedik így valaki egy beszélgetést kezdeményező férfival.
2018. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

A kifejezés "en bloc"-nak írandó, francia eredetű.


Egyébként a nők között éppúgy vannak bunkók, mint a férfiak között. Pont ugyanilyen érthetetlen, hogy a férfiak egy része miért lel örömöt abban, hogy neki semmit nem ártó nőket kigúnyol, ignorál, kibeszél vagy átver.:-) A parasztság gendersemleges.

2018. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%

Első hülyeséget beszél. A NŐk nem bu*erálják a FÉRFIakat. Mi több, te is rosszul fejezed ki magad. Sajnos ahogy több a hülye pasi, úgy több a hülye csaj.

Mondok mást... én rendes vagyok a fickókkal (úgy értem: normálisan beszélek velük, meg kedves vagyok, mert minek lennék bunkó), erre konkrétan az EGYIK rám szállt úgy, hogy közben neje és gyerekei vannak. Tehát én meg abban a helyzetben vagyok, hogy nőként vagy bunkónak kellene lennem, vagy az "apukák" megtalálnak... Ne hidd, hogy könnyű a mi helyzetünk. O.o

2018. aug. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
#3: Kösz a kiigazítást (még szerencse, hogy a "revavsot" nem vetted észre)! :)
2018. aug. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

Kicsit képzeljétek magatok a nők helyébe.

Egy nem szexbomba nő is ezer üzenetet kap, ezer jelentkezőt, és ha elutasítja valamelyiket mert nem akar r1banc lenni, nem akarja engedni hogy valami kanos disznó kihasználja, akkor sokszor a pasiból vadállat lesz, és egyből fikázni kezdi.


Rengeteg ilyen képet lehet látni, hogy a pali ráír a nőre, a nő normálisabb módon jelzi hogy nem köszi, erre a srác meg már anyázza is.


Ilyenek után már egy rögeszme kialakul, előítéletesebb lesz, hisz sokszor tapasztalta ezt.


Ezért ha ilyen lányoknál próbálkozol, nagyon sugároznod kell magadból hogy te más vagy.

2018. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

Én azt látom, hogy az ismerkedés is kicsit olyan mint a munkahely.


Vannak "szintek" és mindenki felfelé nyal, lefelé pedig tapos. És mindenki olyan tán fut, akit nem érhet utol.

2018. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%

Pedig ez a nők vagy 99%-ra jellemző, mégpedig azért, mert túlérzékeny szinte mindegyik.

Hatványozottan vesznek revansot a férfiaktól ha sérelem éri őket, és nem csak azon aki ártott neki, hanem mindegyiken.

Persze ők megtehetnek bármit, mert az olyan jópofa, meg vicces, ha meg zokon veszi a férfi, akkor az "rinyál" meg hisztizik.

Na ezért is leszek inkább örökre egyedül, mert kegyetlen módon idegesítenek a nők. Okoskodó, semmirevaló emberek.

2018. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Mert megérdemlik :)))))
2018. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

Jó lenne, ha írnál egy konkrét példát is, mert ez így semmi. Teljesen vadidegenekhez mentél oda, akik csak próbálták élni az életüket, te meg félbeszakítottad őket, vagy ismerősről/munkatársról van szó, vagy régi barát fordult ellened, mikor kikezdtél vele..?


Mert az első eset tényleg kellemetlen; amikor sokan azt hiszik, hogy az utca egy "barátnő közért" és azoknak a nőknek, akik kimerészkednek a lakásukból nyitottnak kell lenniük a férfiakra, akik szemet vetnek rájuk, még akkor is, ha csak próbálják élni az életüket. Tucatnyi olyan kérdés van itt, hogy "hogy menjek oda a parkban a nőkhöz" vagy "buszon hogy lehet ismerkedni?" meg "hogy keltsem fel azoknak a nőknek a figyelmét akik fejhallgatóval zenét hallgatnak nyilvánosan?"

Mert ilyen esetekben valamilyen szinten már az is bunkóság, hogy elvárod, hogy a nő hagyja félbe a napját, mert te szemet vetettél rá...

2018. aug. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!