Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők egy része miért leli...

A nők egy része miért leli örömét abban ha bunkó lehet egy amúgy normális férfival?

Figyelt kérdés
Szeretném leszögezni hogy nem kívánok általánosítani, nyilván sok normális nő van, meg férfiból is rengeteg bunkó, tahó. De ettől még érdekelne, hogy a nők bizonyos részének miért okoz örömöt, megelégedettséget ha egy olyan férfit megaláznak, gúnyolnak, ignorálnak, kibeszélnek vagy átvernek aki amúgy 1, vagy nem is akart semmit csak egyet beszélgetni vagy 2, valóban ismerkedni akart ugyan, de ezt normális módon és hangnemben tette. És az most független attól hogy van-e párja az illetőnek vagy sincs.

2018. aug. 18. 19:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

46% Nőj már fel.


Nekem volt olyan, hogy koncertet akartam élvezni, nézni. Odajött egy srác, nem hagyott békén. Mondom nem akarok ismerkedni, úgy csinált, mintha nem hallaná meg. Aztán kis idő múlva megint oda jött és a fejemet a kezei közé kapta, teljesen lefagytam, majd mondta hogy ne nézzek már olyan szomorúan . Na akkor kezdtem ideges lenni és elküldtem a fenébe.


Tehát amikor nem értik meg, hogy nem akarok ismerkedni, de őket NEM ÉRDEKLI.

2018. aug. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11# undorító mocskos pasik,szegény te ez annyira gáz
2018. aug. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? Találd meg az igazit, akivel boldog leszel a többi idiótát meg b*szd pofán, ha szemétkedik:D
2018. aug. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
30%

Egyszer bicikliztem egy parkban,fiatal csajszi épp tornázott,cici,fenék kipakolva rendesen.Ránéztem,mert hát minden férfi észreveszi az ilyet,de nem fixíroztam bunkón,és egy szót sem szóltam hozzá.Hirtelen beszól nekem,hogy "De dagadt vagy!" és elégedett sunyi mosollyal elsétál.Miután feleszméltem a meglepődöttségből,eltűnődtem,vajon az ilyet sokszor megalázták a férfiak és bekattant,vagy alapból ennyire ostoba,hogy azt hiszi azért mert jól néz ki,akkor mindent megtehet?

Mondjuk ebben az a gáz,hogy bármelyik verzió is áll fenn,a viselkedése mindenképpen provokatív.Na most,ha épp beszól egy agresszív megkeseredett nőgyűlölőnek,akinek pont ez a csepp hiányzott a pohárba,hogy helyben felpofozza,akkor nem fogja olyan viccesnek találni,ráadásul az esetlegesen arra sétáló önjelölt igazságosztók-van egy olyan sanszom-a nő védelmére kelnek.

2018. aug. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%
#14 te meg mi a faxt bamulod ilyen feltűnően,nincs jobb dolgod? Meg is érdemelted.
2018. aug. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15%
Menjen nyugatra és ott szóljon be a bevándorlóknak jól seggbe is basszák őt helyben és még a rendőrség se fogja megvédeni:D
2018. aug. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

"#14 te meg mi a faxt bamulod ilyen feltűnően,nincs jobb dolgod? Meg is érdemelted."


Ezzel a hozzáállással mindig csak vesztes maradsz.Jobbulást édes!

2018. aug. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!