Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A minap láttam egy fiatal...

A minap láttam egy fiatal lányt egy nála kétszer olyan idős, nem túl vonzó férfival csókolózni. Utána egyedül elment a férfi. Ez volt a randi? Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 5. 22:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
És?
2017. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Ritkán járok szoliba de kb 1 hete voltam. Én olyat láttam hogy 50év körüli férfi csokolgatta a kb max23éves csajt miközbe bérletet vett neki. Jah és macikám így úgy :S személyszerint nekem ez undorító de ha apuci nem rak alá mindent hát...keres másik apucit. Aztán ezek miatt lenézik a nőket. Szomorú de létezik.
2017. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
És ilyenek miatt miért a nőt nézik le? Nem ő az, aki csak pénzért kap párt...
2017. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Közöd?
2017. ápr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem nagyon rejtitek el, hogy kik a bunkók.

csak undorító és sajnos előttem csinálták, zavartam volna el őket, mert nem tetszik? akkor már lett volna közöm is

2017. ápr. 5. 22:52
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező semmi közöd hozzá. Nekem is meg van a véleményem az ilyen nőkről, de nincs jogom ítélkezni felettük. Meg amúgy leszarom ki mit csinál.

Olyan vagy, mint egy unatkozó jobber nyugdíjas. Ez a nem normális.

2017. ápr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Az égvilágon semmi közöd hozzá.
2017. ápr. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
én láttam már két férfit is csókolózni. Nem tetszett, de szerintem az is normális, legalábbis nekik. Nekem meg mi közöm hozzá?
2017. ápr. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát ez kb. olyan, mint amikor valaki csinál valami idegesítő dolgot, te meg mondod, hogy fejezze be és a válasz az, hogy mi közöd hozzá mit csinálok, vagy minek szólsz bele, nem a te dolgod.
2017. ápr. 6. 10:57
 10/15 anonim ***** válasza:
59%

Nem, nem olyan, mert le se szartak téged.

Egy ember sem alkalmazkodhat mindenkihez, mert bármit csinál, lesznek ilyen balf @szok, mint te, akik úgy is belekötnek.

Irigyellek öcsém, hogy ez a legnagyobb problémád. Érdekes életed lehet. :D

2017. ápr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!