Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most akkor utal engem vagy...

Most akkor utal engem vagy kedvel? A magyartanarom evek ota pikkel ram, azonban neha megis meglepoen normalis velem. Tobbi lennt

Figyelt kérdés

Meg kilencedikben kezdodott hogy sokszor leszidott amiert zavartam az orajat (teny, hogy elofordult h hangosabb voltam a kelletenel meg ha ramszolt visszaszoltam neki stb) de akkor is beszologat ha nem csinalok semmit, ha masok hangoskodnak is engem kuld ki az orarol es folyamatosan probal beoltani az osztaly elott meg ilyenek. Nem igazan ertem, hogy miert ilyen velem, mert ha mas diak beszelget az orajan azt teljesen mashogy kezeli. Meg igazabol tenyleg mindig engem talal meg leszidas celjabol. Igazabol nem tudok rajonni hogy miert van ez igy es kivancsi vagyok a velemenyetekre

Mint mar emlitettem kilencedikben kezdodott az egesz mikor kozepiskolaba kerultem,akkoriban jo jegyeim voltak kb 3 hetig (merthat ugy voltam vele uj iskola ilyenek nem fogom szokasomhoz hiven semmibe venni a tanulast) na igen de aztan hamar meguntam es ez igy abbamaradt

Azota meg is buktam most evvegen (11.be) 3 tantargybol,az egyik termeszetesen a magyar

9.ota rengetegszer a fejemhez vagta a tanarom hogy nem erti h miert csinalom ezt,meg hogy joeszem van sokkal tobbre lennek kepes stb

Altalanossagban oknelkul provokal,igyekszik sertegetni -igaz eredmenytelenul- de vannak olyan pillanatai ennek ellenere amikor hihetetlenul kedves velem

Pl 10.be is majdnem megbuktam magyarbol 1.72 volt az atlagom (tudniillik a tanarur az evvegi jegyeket komolyan veszi es csak 2.00-tol adja meg a jobbjegyet)

Nekem megis megadta a kettest evvegen -ugy hogy masik 3 osztalytarsamat siman megbuktatta- es azt mondta azert enged engem at mert meg hisz bennem meg kivanja h megtalaljam a celom es tegyek erte stb

Meg mondjuk -ez szinten 10.be volt csak felevkor- vizsgaznom kellett a hianyzasaim miatt es kb semmit nem tanultam es o ezt jol tudta

Es meg egy masik osztalytarsam vizsgazott (en meg kinnt vartam a terem elott ) kijott hozzam hogy elmondja melyik anyagot nezzem at mert azt fogja kerni

Szval temyleg nagyon rendes volt

Meg a feleletem utan is tok szepeket mondott

Meg neha van hogy viccelodik oran meg joarckodik de azert 90%ban megis keptelen egy kicsit is normalisan banni velem

Allandoan osszetuzesben akar velem lenni,meg az osztalyt is igyekszik sokszor ellenem forditani

Szval nem ertem a viselkedeset

Meg ilyeneket csinal hogy teszek egy kijelentest az orajan (ami amugy tok jelentektelen) es mas tanaroktol hallom azt vissza ( szval rolam beszel masoknak)

Es egyszeruen nem ertem ezt az embert

Par honapja mikor meg suli idejen

Volt vele egy erotikus almom es aztan egyre gyakoribbak lettek az ilyen jellegu almok vele kapcsolatban

Es nem is ertem mert en nem akarok ilyeneket almodni

Es elgondolkoztam azon hogy lehet hogy nem is utal engem hanem azert szol be allandoan mert vonzodik hozzam vagy valami

Szerintetek ez lehetseges?

Igazabol eleg hihetetlennek tartom mert mindenki ugy tudja h mi ketten utaljuk egymast es igazabol ez igy is van

Meg en nem vonzodok hozza szval kizartnak tartom hogy magam miatt (tudatalatti) almodnek vele ilyeneket.

Ja es a magyartanarom 29 eves ffi en 17eves lany vagyok



2018. aug. 19. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi ebben az értelmezhetetlen? Minden létező eszközzel megpróbál rávenni arra, hogy hozd ki magadból a legjobbat. Lehet, hogy emiatt ellentmondásos a viselkedése, de semmi hátsó szándéka nincs, csak elvégzi a munkáját... Lelkiismeretes, de tapasztalatlan tanár, ennyi az egész.

Ezen lehet, hogy most meg fogsz bántódni, de ha annyira leszarnak a szüleid és a barátaid, hogy ennyire kétségbeesetten próbálod magadra vonni a figyelmet (te vagy az osztály bohóca, hangos vagy, zavarod az órát, bukdácsolsz, pedig jó eszed van, tanárodról fantáziálsz), akkor inkább az iskolapszichológust keresd meg. 1000%, hogy ez az ember nem vonzódik hozzád, és csúnyán meg fogod égetni magad, ha szabadjára engeded az érzelmeidet. Ha mégis vonzódna hozzád, akkor annyi a különbség, hogy ő is, meg te is megégetnétek magatokat, de valószínűleg neki felesége vagy menyasszonya van, akár gyereke is... te meg egy szeretethiányos kamaszlány vagy. Ennyi a történet.

2018. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az általános- és a középiskolai tanárok általában soha senkit nem szoktak utálni, a közhiedelemmel ellentétben. Ahhoz nagyon, de nagyon gyökérnek kell lenni, hogy valakit megutáljanak.
2018. aug. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!