Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatalok, nektek jó, szép az...

Fiatalok, nektek jó, szép az életetek, megvannak az alapvető feltételek?

Figyelt kérdés

- Normális munka. Amit nem utáltok, biztos munkahely, nincs görcsben a gyomrotok tőle, nem halálunalmas biorobot munka. Egy élhető, normális fizetésű (nekem pl nettó 160 már totál az, sőt).

- Egészség. Nem vagyok vagy voltatok rákosok, megvan minden végtagotok, gyógyszerrel jól kezelhetőek a krónikus betegségeitek.

- Boldog párkapcsolat, balhék, megcsalás, se-veled-se-nélküled effektus, durvább elnyomás nélkül.

- Lakás. Akár kicsi, akár bérlakás, lényeg, hogy ne anyósnál, apósnál, kilátástalanul...

- Életben is maradtok, senki se lesz rákos, nem hal meg autóbalesetben, gyerekek születnek, akik relatív egészségesek, tehát nem autisták pl.


Ez így létezik egyben?


2018. aug. 22. 08:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
37%
Nekem ettől több is van, de persze lepontoznak, ha leírom. Persze, hogy létezik.
2018. aug. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
71%
Nekem igen. Mondhatom, azt hiszem. 25 éves vagyok, jó szakmám, állásom van versenyképes jövedelemmel, fizikailag-egészségileg rendben vagyok teljesen, /ez kell a munkámhoz/, van saját kocsim saját pénzből, hitelmentesen, és van saját lakásom is, 2 szobás panel, igaz, az árát fele részben a szüleim állták. De hitelmentes az is. Párkapcsolatom alakulóban van, bár a hivatásom miatt ez elég nehéz ügy, de most ez van. Összességében jó, szép, boldog életem van.
2018. aug. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
75%

-Normális munka. Ez nincs, de már rajta vagyok, hogy ezen változtassak.

-Egészség. Ritkán vagyok beteg.

-Boldog párkapcsolat. Igen. Nem szoktunk durván/ sokat veszekedni, nem csaltuk meg a másikat, jól kijövünk, 4 éve költöztünk össze.

-Lakás. Az is van. Kicsi, öreg, de gondolkozunk a költözésen x év múlva, amire egy kicsit anyagilag összekapjuk magunkat.

-Nem tudom, hogy meghalunk-e autóbalesetben. De senkinek semmilyen halálos betegsége nincs (eddig).

24/N

2018. aug. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
55%
Erről beszélek. Irigy kutyák, dögöljön meg a szomszéd tehene is. Magyar mentalitás. Gratulálok, de hogy több nem lesz ettöl nektek, az is biztos.
2018. aug. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Írd le, mi az, amid van és ennél több. Akkor senki se fog lepontozni.
2018. aug. 22. 09:29
 6/30 anonim ***** válasza:
61%
Én leírtam, és engem is lepontoztak. Mondjuk pont nem érdekel....
2018. aug. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
94%
#6-os én felpontoztalak
2018. aug. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs okom panaszra, mindenem megvan ami kell, igaz keményen megdolgoztam/megdolgozok érte.

- Normális munka: van. Bár sok a túlóra, de legalább tisztességesen fizet. Összességében elégedett vagyok.

- Egészség: tudtommal minden OK. Egy-két könnyű megfázástól eltekintve soha semmi bajom nem volt.

- Boldog párkapcsolat: ez érdekes, mert nincs, viszont engem pont ez tesz boldoggá.

- Lakás: kettő, az egyik kiadva és fizeti a saját hitelét, a másikban lakom.

- Életben maradás: hát, remélem még húzom egy darabig.


A családot nem kérdezted pedig az is fontos, nálam az is rendben.

Szóval lehet hogy a szerencsés kisebbség vagyok, de teljesen rendben van az életem, semmi panaszra nincs okom.

2018. aug. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

#6

Én is felpontoztalak, a kérdésre válaszoltál és hasznos volt. :P

2018. aug. 22. 09:52
 10/30 A kérdező kommentje:

#8

Család, az nekem pl majdnem nincs.

Az már utópia, hogy a család is nagyjából rendezett legyen.

2018. aug. 22. 09:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!