Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem kéne kibontakoztatni az...

Nem kéne kibontakoztatni az emberek kreatív tehetségét?

Figyelt kérdés

A szórakoztatóipar felkutatja az alanyokat de ki foglalkozik a többi szegmenssel?

Szerintem ez az "előbb bizonyíts aztán majd egyszer, valamikor, lehethogy' beérik a gyümölcs"..ez olyan kőkorszaki..ettől fontosabb lenne a jólét felé mozdulás..

Csodálkozom, hogy a világcégek nem tapogatóznak ilyesmiben..


2018. aug. 22. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivan ?
2018. aug. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki nem érti, miről van szó :D

Miért kéne kibontakoztatni mások kreativitását? Így is van egy csomó kreatív hobbi, amit akár itthon is lehet űzni, aki kreatívkodni akar, az neten talált egy csomó útmutatót, aki meg nem, az nem foglalkozik ilyenekkel.

2018. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi? Mi? Mi?

Én már kibontakoztattam a kreativitásomat, és magasról leszarom a világcégeket.

2018. aug. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez olyan bìztató lehet, ha valakinek ezt mondod: "...előbb bizonyíts aztán majd egyszer, valamikor, lehethogy' beérik a gyümölcs."

Szerinted mekkora ambìcióval látna hozzá valamihez?

Szerintem tehetséges emberek mindenhol vannak, megfelelő környezetben kitudnak bontakozni.

2018. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
41.
2018. aug. 23. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!