Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ha szeretem a...

Szerintetek ha szeretem a lila szin, és lányos vagyok egy kicsit. És a lányokat szeretem. Akkor ez mi? 18/F

Figyelt kérdés
segitsetek
2018. aug. 22. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Metroszexuális vagy.
2018. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Annyi biztos, hogy a korodnál éretlenebb vagy. Ez kb 13 éves színvonal, hogy "jaj fütyim van, de mégis ezt a színt szeretem. MINDENKI tudja, hogy ezt a színt csak akkor szerethetném, ha nunim lenne, de én mégis szeretem :((((( valami baj van velem?"


A felnőttek világában ilyenekre mindenki nagy ívben szarik.

2018. aug. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mennyire vagy lányos? Igazán bu zis vagy? Vagy vannak transzi hajlamaid?

Ha nincsenek, akkor egyszerű, metroszexuális vagy. Egyébként ismerek egy igazán férfias pasit, aki tényleg nem metroszexuális, nem páwa gyerek, meg hasonlók, de neki is a lila a kedvenc színe, semmit nem jelent. Ettől függetlenül nem jár lila cuccokban, nyilván.

2018. aug. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én szoktam problema??
2018. aug. 22. 20:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor egy leszbikus transzszexuális vagy.
2018. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%

A lila színt még úgy nem mondanám lányosnak, mert vannak nagyon jó pasis lila dolgok is.


Szóval mit jelent az, hogy lányos vagy?

Korod?


Mert ha tényleg azt, hogy férfi testben teljesen női léleknek érzed magad, akkor transzszexuális vagy. És ugye ha emellett nőkhöz vonzódsz, az tényleg leszbikusságot jelent, már lelkiekben. Előző jól mondja.

2018. aug. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A fiuk is szerethetik a lila szint es a fiuk is lehetnek lanyosak. Ugy, ahogy egy lany is szeretheti a kek szint es egy lany is lehet fius.
2018. aug. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!