Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a pasi mindent elmond...

Ha a pasi mindent elmond nekem ismeretlenül, akkor csak őszinte vagy hülye?

Figyelt kérdés

Pár napja facebookon beszélgetek egy ismerősömmel, de másnak adom ki magam.

Szóval elmondott nekem mindent a családi életéről. (Mivel ismerem, tudom, hogy minden szó igaz.)


2018. aug. 23. 10:29
 1/7 anonim válasza:
89%
Miért adod ki másnak magad?
2018. aug. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Szimplán hülye. Az őszinteség nem arról szól, hogy bárkinek kitálaljuk az életünket.
2018. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Ő őszinte, te pedig egy aljas, becstelen ember.

Remélem, hamar le fogsz bukni, vagy már buktál.

2018. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
lol ezt nekem is ki kell próbálnom :D
2018. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
5 Már megtetted, mit irkálsz ilyeneket?:DD
2018. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Elég buta az illető, hogy idegeneknek így kitálal, de legalább nem egy alja szemétláda, mint te.
2018. aug. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hat elég nagy szemétség, vicces is tud lenni de veszélyes is! Haverok elég sokszor beszivattak vele, kiadtak magukat nőnek de amikor randihelyen találkoztunk akkor ők vártak ott sörrel. Ez csak egy sima prank haverok között :D de egyik ismerősőm pórul járt miatta. Nagyon beleelte magát és elrontotta vele az életét. Boxeres, álló zászlós képeket küldött neki, és emiatt kiutálták, mert elterjedt mindenki között a balfassága. Szóval ja. Csak óvatosan.
2018. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!