Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bele merjek vágni? Nekem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele merjek vágni? Nekem egy olyan problémám lenne hogy van egy fiu! Minden téren jó pasi helyes izmos stb. Nemrég ismerkedtünk meg! Odajött hozzám és közölte hogy levettem a lábáról és kellek neki! A szavam is elakadt hogy így odajött ismeretlenül!

Figyelt kérdés
Azóta párszor találkoztunk jókat dumáltunk és amikor átkarolja a derekam a lábam beleremeg olyan jó érzés! De nekem ennél több kell egy komoly kapcsolathoz! És itt most megrekedtünk! Bele merjek vágni?
2009. aug. 3. 02:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
legyetek türelemmel. még friss a dolog majd alakul és ne telépjél hanem a fiú ^^
2009. aug. 3. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
vigyázz! az ilyen nagydumás, vagány srácok gyakran csak szexet akarnak és dobnak. szóval türelem, várd meg, hogy udvaroljon, és ne add oda magad túl gyorsan
2009. aug. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
így van, az előtte szólóhoz tudok csak csatlakozni! Aki ezt veled így megcsinálja, az mással is.
2009. aug. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddig válaszolóknak!Az biztos szerepet nem fogunk cserélni, én nem udvarolok majd neki az tuti!Én nem könnyen megkapható típus vagyok értem küzdeni kell:)

Ugyhogy akkor hagyom szenvedjen még egy kicsit.Bizonyítson és akkor átgondolom a dolgot:)

2009. aug. 3. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!