Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, , csípitek" az olyan pasikat (nagyon sok van, haverom is olyan, de nagy dumás, így sokszor bejön neki a dolog) akik kamu jó képű pasi fotójával szervezni le randikat és úgy mennek el, hogy szinte ismeretlenül, látatlanul?

Figyelt kérdés
Haverom pont ilyen, nem egy jó pasi, de nagyon tud beszélni. Ha meg ott van, sokszor kimenti magát és a nagy dumájával elég sok randit tud sikeresen lehozni. Persze ugye ez csalás, de ha a kell. hogy így tudjon lányokhoz jutni (másként nagyon esélye nem nagyon volna társkeresőn), akkor talán elnézhető, hogy egy a ,,kis" csalás.
2016. júl. 7. 14:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Jártatok mr így lányok? Mert én sokakról tudom, hogy volt ilyenben már része.
2016. júl. 7. 14:30
 2/8 Sunshinedoll ***** válasza:
38%

Nem, mert nem ismerkedem netről, de megvan róluk a véleményem :D

Miféle baromság már, hogy "így tud lányokhoz jutni" ??? Miafasz.

2016. júl. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Szánalmas,én kiröhögném és otthagynám :D De kezdjük ott,hogy nem ismerkedek neten.

20N

2016. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elküldeném a fenébe... Ha megtudom valakiről, hogy hazug, a randiig nem jutunk el... Faképnél hagynám, hülyítsen mást...
2016. júl. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tartom felszínes lánynak magam. Így akkor is szóba állnék vele, ha rosszabb a képe. Ha teljesen normális és jófej, akkor nem lenne gond számomra. Viszont, ha más képét használná, az nekem nem jönne be. Az őszinteség nagyon fontos. Ha már így az elején hazugságon alapul, akkor sokáig nem fog jutni az ismerkedésünk. Talán még akkor meg tudnám bocsátani, ha megismerne és tudná, hogy nem vagyok felszínes, nem zavarna. Ha ezáltal elmondaná, akkor még esetleg meg tudnám bocsátani. De ha az első randin derül ki, akkor biztos, hogy nem tudnám. Nagy átverés.

21/L

2016. júl. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég szánalmas, ha más képével ismerkedik.
2016. júl. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem kis csalás, hanem nagy. Meg se hallgatnám, tekintve, hogy már az elején átvert.
2016. júl. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam kuka lenne
2016. aug. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!