Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek hogy ha tudnátok...

Mit tennétek hogy ha tudnátok meg fogtok halni?

Figyelt kérdés
Pl: Elmész az orvoshoz és egy vizsgálat után elmondja neked hogy megfogsz halni 1-2 héten belül. Mit tennétek ti az utolsó heteitekben?
2018. aug. 23. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mély depresszióba esnék... vagyis pár napot csak végig bőgnék...

Utána hatalmas félelemmel megpróbálnék csinálni pár dolgot, de alaposan rátenné a bélyegét ez a félelem a maradék időmre.

2018. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs gyerekem, fognám, kinézném a legdrágább világkörüli utat, összecsomagolnék, és holnap délelőtt felülnék az első repülőgépre, ami vagy az USÁ-ba vinne, vagy Ausztráliába. (hogy hova, azt kb. max. 20 perc alatt pikk-pakk eldönteném).

Mivel minden mindegy, és mivel senki nem tehet semmit, és utódom sincs, akire hagynom kellene bármit is, én két marokkal szórnám a pénzt, és mivel világéletemben szerettem, sőt, imádtam (imádom!) a hasam, két pofára tömném a legdrágább kajákat és innám azt is, amit eddig az orvosok tiltottak...(nekem pl. tilos innom rövidet) mivel már behatárolt az idő, és azt is tudom, durván mennyi, így mindegy... m

2018. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

elmennék a kedvenc természeti helyeimre gondolkozni és felvillanyozna, hogy felmentést kapok a folytatás alól..


teljes gőzzel, vidáman élem az életem, nincsenek öngyi vágyaim de a vége vhogy így telne el..lassítanék és megnyugodnék az új "feladat" előtt..


egyébként erre esélyem sincs..gyerekkorom óta érzem, hogy golyó fog végezni velem egy gyilkosság keretében..és vicc de hamarosan elég sok pénzembernek érdeke is lehet ezt elintézni nekem..úgyhogy minden a tervek szerint :)

2018. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Örülnék neki. Csak várnám, hogy vége legyen. Esetleg rendelnék kajákat.
2018. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Végig bőgném, és elbúcsúznék mindenkitől akit szeretek.

borzasztó lenne 2 éves kisfiamat hátrahagyni, férjemet,családomat..

Tudom olyan válaszokra vársz mint előbbi hogy leforgatnám a bakancslista című filmet, de akkor tudja meg igazán az ember milyen rövid az élet mikor szülővé válik.

2018. aug. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!