Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin bieber rajongók Ha...

Justin bieber rajongók Ha egyszer majd Bieber majd meg fog halni akkor már egyáltalán nem fogtok érte rajongani?

Figyelt kérdés

Mert az elég gáz lenne

és képet is csak azért postolok róla mert menősködni akartok


És miért hiszitek azt hogy egy halott sztárt már nem lehet szeretni főleg Michaelt


2017. jún. 15. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
a ló másik oldala..
2017. jún. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem bánnám ha elpatkolna, sőt örülnék neki.
2017. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én nem szeretem Justin biebert

De nem kívánom neki hogy haljon meg mert nem szabad ilyet kívánni senkinek



Én igazából Michael Jackson rajongó vagyok és a kérdést azért tettem fel

Mert egy Justin bieber rajongó tini lány azt mondta nekem hogy hülye vagyok mert egy xy éve halott sztárért rajongók meg hogy csak azok postolnak MJ-ről képet akik menősködni akarnak

2017. jún. 15. 20:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó, akkor ne haljon meg. Az is elég ha bereked vagy elmeg a hangja.
2017. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na Az jó lenne😃
2017. jún. 16. 04:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Ember, nemár... EGY valaki mondott neked valami rosszat, és ez alapján azt gondolod, hogy minden JB - fan ilyen felfogással rendelkezik?


Aki olyan szinten tart, hogy emiatt elítél téged, akkor azzal szakítsd meg a kapcsolatot!

2017. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem egy - igencsak okoska - ember alapján kellene ítèlkezni egy egèsz közösségről. Ha meghalna Justin - ami remélem még nem most lesz nagyon magam alatt lennék, valszeg depis lennék és egész nap vigasztalhatatlanul orditanék....és a halála után is posztolnék róla képeket és hallgatnám a zenéjét

..márha egy 70-80 év múlva még képes leszek rá. És én meg a nkrmális rajongók/emberek nem itellek el azert mert képet posztolsz Michael - rol. Ha szereted posztolj vagy hallgasd nem te vagy az egyetlen aki ezt teszi és ennek semmi köze ahoz hogy meghalt vagy sem....amit meg a lány mondott azzal cdakis saját magát minősiti nem másokat. Valószínüleg még éretlen a gondolnodása ahhoz hogy felfogja előtte is volt élet...

2017. jún. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja es nem menőségből posztolok képeket róla hanem mert szeretem...elözö voltam...
2017. jún. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ez igaz utolsó

És Michael se halála előtt se utána nem szégyen szeretni hiszen mi egy legendát szeretünk aki sokat tett a pop zenéért

2017. jún. 18. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!