Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha kiderülne hogy 5 év múlva...

Ha kiderülne hogy 5 év múlva meg fogtok halni, mit csinálnátok másképpen?

Figyelt kérdés

Nyilván csupán ez a tény semmit nem változtatna meg az életetekben. A változást azt ti okoznátok. Na de milyen változtatásokat tennétek? Napi életvitel szerint pl.

Nyilván a hosszútávon kifizetődő dolgokról mint az iskola, azokról mindenki lemondana, és nyilván kevesebbet halogatnátok a bakancslistátokon lévő dolgokat, és pont hogy azok megvalósítására fordítanátok az időt.


2018. márc. 19. 03:25
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Felvennék annyi hitelt amennyit csak tudok,és élném világom.
2018. márc. 19. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A napi életvitelemen nem változtatnék, szerintem nagyjából már úgy élek, ahogy szeretnék a lehetőségeimhez mérten.


Nem stresszelnék a jövőmön, az egészségemen, az alakomon, kevesebbet dolgoznék.


Bakancslistám nincs. A gyereken elgondolkznék, mer tjó lenne, de nem látnám felnőni és nem szép dolog árván hagyni.

2018. márc. 19. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Valószínűleg utaznék, méghozzá sokat. Elkezdeném élvezni az életet és nem "stresszelni" azon, hogy mi lesz 1-2-3-4-10 év múlva.

Jó munkahelyem van, fiatal vagyok, építem a karrierem. Lassan a szerintem legnehezebb döntést hozzuk meg a párommal, babát szeretnénk. Néhány évre kiesek a pixisből, ami tudom, hogy a karrierem rovására fog menni és sokat agyalok azon, mi lesz utána... Na ez a teher le kerülne a vállamról gyorsan, ha ilyesmi történne. Viszont valószínű gyerekvállaláson sem gondolkodnék tovább, ha csak a párom nem szeretné ígyis kifejezetten.

2018. márc. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs annyi mozgásterem, hogy változtassak. Még két év mire végzek a mesterképzéssel. Utána maradna 3 évem? Semmire se elég.
2018. márc. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#1: Ne zavarjon hogy kezest is kell keresned nagyobb összegnél...arról nem beszélve nem is biztos kapnál hitelt, max. 1 milliót.
2018. márc. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

- utaznék

- minden pillanatot kihasználnék a párommal

- repülnék helikopterrel


stb. :)

2018. márc. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
Nem foglalkoznék többé azoknak a dolgoknak a megvalósításával, amiket 5+ év múlva terveztem.
2018. márc. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#5-ös tekintve hogy ilyen okos vagy akkor inkább változtatok annyit hogy elmegyek veszek fegyvert és fejbelőlek,mert utálom az ilyen tudálékos alakokat mint te.
2018. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Válaszolni nem tudsz de offolni igen.
2018. márc. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!