Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Letöröltem az exetem facebookr...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letöröltem az exetem facebookrol, helyesen cselekedtem?

Figyelt kérdés
Szakítottunk mert ő nem volt szerelmes...vagyis szünetetet kért ami egyenlő a szakítással...miután hosszú idő elteltével beszéltünk nagyon flegma, lekezelő volt velem a születésnapomkor sem írt semmit csak kicsivel később, de én addigra már letöröltem az imerőseim közül...azóta eltelt pár hónap és jelentkezett h nem érzi magát hibásnak csakis èn voltam a kapcsolat elrontója..és észrevette h letöröltem még ő volt kiakadva..visszajelöltem h haragba ne legyünk írta is h nem lesz harag csak nem leszünk együtt majd azt is hozzátette h b*szik ő rá h visszajelöltem eddig se beszéltünk...és olyan rosszul érzem magam h ezt tettem viszont azt gondolom h én ezt hibáztam csak amit helyre is akartam hozni...ő meg annyiszor megbántott mégsem hozta helyre ...volt már valaki hasonló helyzetben?

2017. ápr. 13. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem hibáztál semmit. Rád próbálja meg kivetíteni a saját hibáit, általában ez így szokott lenni egy kapcsolat vége esetében. Hagyd csak letörölve, és ne beszélj vele többet, mert így semmi értelme, fölöslegesen terheled le magad azzal, hogy még nem áll feljebb nagyképűségből. Ha esetleg zaklatni vagy szavakkal bántani is elkezd ott, akkor meg tiltás lehetőség is van.
2017. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Szerencsére nem zaklat annyi emberség még szorult belé legalábbis úgy gondolom.. aztán ki tudja.:D így h más is úgy gondolja nem tettem ezzel rosszat, így megkönnyebbültem de mivel nehezemre esik másnak rosszat tenni ezért még van bennem bűntudat.
2017. ápr. 13. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!