Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen egy gimis gólyatábor?...

Milyen egy gimis gólyatábor? Én kicsit parázok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!A napokban megyek gólyatáborba. 4 napos. Éés nagyon félek attól, hogy mennyire fogom jól érezni magam. Viszonylag nyitott vagyok, és könnyen ismerkedem de ha valami nem tetszik, akkor nem tudom nem kimutatni az érzéseim. Az meg a másik hogy nem szeretek alkalmazkodni másokhoz. És ugye táborokban nem árt...😅

A lényeg. Ti mennyire éreztétek jól magatokat? Milyen programok voltak? Meg úgy... hogyan 'nézett ki' ez az egész tábor nektek?!

Ui. szerűség: voltam már több ottalvós táborban, de egyikhez sem kötnek olyan huuuu de jó élmények. Lehet ezért parázok ettől is.😥😅



2018. aug. 26. 17:03
 1/10 anonim válasza:
40%
Nekünk is lesz pár nap múlva gólyatábor, de én annyira parázok tőle hogy én inkább kihagyom de amúgy biztos nem lehet rossz
2018. aug. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha annyira azért nem parázol tőle, hogy inkább kihagyd, akkor érdemes adni neki egy esélyt, hátha jó lesz, hátha később bánnád, ha nem mennél.

De aki inkább nem megy, azt is meg tudnám érteni diákként is, szülőként is, tanárként is. Annyira azért nem életbe vágóan fontos ott lenni.

2018. aug. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ThodEE GoD ***** válasza:
60%
Én nagyon élveztem a tábort, ami kicsit rossz volt az a koszt, egyik nap cukornélkül volt a tea a másik nap édes volt citrom nélkül :D A vizipipázás stb dolgot én kihagytam, nem feküdtem a hányásomban, viszont starandoltam, részt vettem a jobb programokban és este hajnalig táncoltam ugráltam a különböző zenékre :) Érezd jól magad csapódj olyan társasághoz akivel jól kijössz, ne légy hulla részeg ;)
2018. aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

A miénk borzalmas volt anno. A szállás egy kész botrány volt: egy kisebb hadseregnyi fiatal egy kicsi szobában, egyetlen közös WC-vel, ami rögtön abból a helyiségből nyílt. Értelemszerűen, aludni sem lehetett a jó illatoktól, és mivel zár sem volt a budi ajtón, véletlenül mindenki mindenkire rányitott :D Mivel értelmesebb társaság voltunk, nem volt gusztustalankodás, verekedés, megalázás stb.., de anélkül is maga volt a pokol. Leendő osztálytársam viszont egy sem volt velem abban a szobában, összekutyulták a tagozatokat és véletlenszerűen osztottak be minket. Ennyit az ismerkedésről.

A hajnalban kelés és a meglehetősen brutális tempójú reggeli futás és torna sem volt valami kellemes. Összességében talán egyetlen egy jó program volt. Neked viszont sok sikert kívánok, talán nálatok jobban szervezik meg a dolgot.

2018. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Miénk 2 napos volt, huh...

A szállás nagyon retkes volt, csótányos, bogaras, hideg, fűtés sem volt, fekete ágy(a kosztól), ágyneműt nem kaptunk, bűz, hangyák, undorító körbe hugyozott/hányt/fosott wc, használhatatlan zuhanyzó, gyomorforgató volt.

Ezen kívül össze akartak zárni a 2 lány osztálytársammal+ 3 idióta ribivel egy szobába, szóval éjszaka inkább hárman átszöktünk az osztálytársainkhoz, de amíg szöktünk az ablakon az egyik ribi a kezemre vágta az ablakot, és majdnem eltört az egyik ujjam, egész éjszaka zseblámpás tanárok jártak mindenfelé, és reggel szobaellenőrzés volt, de addigra már visszaszöktünk, volt mindenféle szar, másnap több órás túra(hót másnaposan), azt hittem rosszul leszek, meg több órás áhítat, közös ének meg ilyen fas zságok, amik senkit nem érdekelnek. Összeségében annyira nem volt rossz, a buszon visszafelé, mondjuk 5 percenként elaludtam.

2018. aug. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csapatépítés van. Idegen emberekkel kell együtt játszanod, aktívan. (amúgy én nem voltam ilyenben, csak láttam képeket. )
2018. aug. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
melyik iskolával mász? (én is megyek kb 1 hét mulva kontyfa gimivel)
2018. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kell tőle parázni, mindenki ugyanugy indul mint te, nagyrésze nem ismeri a másikat. Nézd meg akár, hogy csináltak e csoportot facen, nekem pl volt. A mi gimis gólyatáborunkban (mondjuk az 6 éve volt), nem volt semmi extra. Nagyrészt olyan feladatokat kellett csinálni, hogy pl. Egy előadást kellett összehozni, tornazni reggel 6kor, váltó versenyek, meg csapatösszekovácsoló játékok stb. Piát 1-2en hoztak, de azt is szigorúan vették, így mindenki teljesen józan volt. Ami tetszett az esti tábortűz körüli beszélgetések. A szállás az tenyleg nem a legjobb, de nem is azért vannak ezek a táborok hogy jókat aludj. :D
2018. aug. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Milyen volt? Nekünk sajna nem volt ilyesmi :/
2018. szept. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 2 napos volt igényes helyen,és ugyan nem bántam meg hogy elmentem, ha megint 9.-es lennék lehet kihagynám.
2018. szept. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!