Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek valakije...

Van itt olyan, akinek valakije nem ébredt fel altatásból?

Figyelt kérdés
2018. aug. 26. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem egyik rokon felébredt de pár óra múlva meghalt..eleve kockázatos volt a szíve miatt de vmi baki volt..

48 éves családanya? :(

2018. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kutyám. Soha többet vénás altató injekció. Soha.


Tudam, nyilván nem ilyen választ vártál. Engem 10 éves koromban 4x műtöttek (jah hát én ilyen kis szerencsétlen kölyök voltam :D )ebből 3at altatással és élek és virulok. Szóval ha esetleg amiatt félsz hogy valakid vagy esetleg te nem kellsz fel ne tedd. Légy nyugodt, reméld a legjobbakat.

2018. aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok róla, hogy lett volna ilyen. Én is felébredtem.

Engem egyébként rendesen megijesztettek. Az altatóorvost a műtét előtt nem ismertem fel a maszkjában. Nem is tudtam hogy betolták már az altatót, amikor fölém hajolt a műtőben és elkezdett kérdezgetni hogy hogy hívnak, miért vagyok itt, miért műtenek, stb...

Én meg rendesen beparáztam hogy ezek azt sem tudják ki vagyok és hogy mivel műtenek. Azonnal eszembe jutottak az orvosi műhibákról szóló cikkek, híradók, amikor embereknek véletlenül rossz szervét műtötték. Fel akartam kelni, úgy nyomtak vissza. Utána már nem emlékszem semmire.

Mint utólag kiderült a doki azért kérdezgetett, hogy lássa mennyire ütött már ki az altató...

2018. aug. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%
Nekem a kutyusom. Szegényke öreg volt és beteg. Már azért is vittük, hogy ne kelljen többet felébrednie egy fájdalmas testben. Nyugodjon békében 😢
2018. aug. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A nagypapám. De nemcsak az altatás volt a baj, hanem az is, hogy rosszul kötötték be neki az infúziót, ő meg kiszáradt.
2018. aug. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Patrock válasza:

Igen

Egy rokonnak autobalesete volt és valamit elcsesztek az orvosok es mutet kozben megfulladt

Gratula nekik:)

2018. aug. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!