Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted mennyire taszít egy...

Szerinted mennyire taszít egy lányt a gondolat, hogy eljöjjön velem nemzetközi kamionsofőrnek?

Figyelt kérdés

Van itt egy leány aki rendben lenne meg én is neki, csak én most kitaláltam, hogy megszedem magam ezért vezetek amennyit lehet..

A távkapcsolat offos, ott viszont lenne helye, sőt bejárnánk Európát és ugyanannyit ő is megkeresne..szóval tök buli

Szerinted ez nagyon rossz ötlet?

Természetesen hétvégéken szálloda v apartman..


2018. aug. 26. 23:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Erre mindenki másképpen reagálna, én pl.: nemet mondanék, mivel utálok utazni. Erről mindenképpen őt kellene megkérdezned.
2018. aug. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

hiába van elméletileg nemi egyenlőség, vannak olyan melók, amik általában büdösek a csajoknak, ilyen a kamionsofőrködés is többek között. Tisztelet a ritka kivételnek.


Többek között azért is keresnek többet a férfiak, mint a nők, mert a férfiak bevállalják az ilyen melókat, a csajok meg nem.

2018. aug. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
és van jogsija kamionra? azt tudod garantálni, hogy ugyanazon az útvonalon járjatok? amúgy nekem bejönne az ötlet
2018. aug. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

most nincs jogsija de az nem akkora téma..

az útvonalat mi szabjuk meg, de vezethetünk akár egy kamiont ketten, felváltva

2018. aug. 27. 08:30
 5/13 anonim ***** válasza:
Erre a választ csak tőle fogod megkapni,nem tőlünk.
2018. aug. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én belemennék, imádok utazni, és egyébként is férfiszakmát tanulok jelenleg is, és ezután is azt fogok.

/L

2018. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy a lány mennyire kalandvágyó. Én személy szerint belemennék, mert imádok utazni.
2018. aug. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9%

"az útvonalat mi szabjuk meg, de vezethetünk akár egy kamiont ketten, felváltva"


Ahogy az a mesekönyvben le van írva.... maradj csak ebben a hitben....

2018. aug. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
bocsika :) nem mindenki alkalmazott a mai világban :P
2018. aug. 28. 09:02
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha most még jogsija sincs a csajnak, mennyi ideig jut el odáig, hogy egy nemzetközi fuvarozócég egyáltalán szóba állna vele? Ha a tiéd lenne a kamion, mekkora eséllyel bíznád rá egy friss jogsis idegen csajra?
2018. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!