Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, nektek milyen BMI...

Lányok, nektek milyen BMI index tetszik? Állítólag ha a tömeget elosztjuk a magasság négyzetével akkor 18.5 és 25 közötti érték számít normálisnak. Nem sovány ez szerintetek?

Figyelt kérdés
2018. aug. 27. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lesz..rom a BMI-t. Az emberre nincs ráírva. Ránézel a másikra, aztán vagy tetszik az ember vagy nem.

Számomra a vékony, enyhén izmos férfi alkat jön be.

A kövérektől undorodom, ha párkapcsolatról van szó.

2018. aug. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

egyes!

én is, nem ez a lényeg, meglepett, hogy nekem bőven normális alkatom lenne miközben zörögnek a csontjaim..

szerintem ez csak az egészségre fókuszál, azt nem tagadhatom, hogy ennél célszerűbb, kényelmesebb alkatot nem tudok elképzelni

2018. aug. 27. 09:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a bmi egy óriási f...ság! Én normál kategóriába tartozom, közben a hasam tök zsíros... az alsó határ meg az anorexiásokra hasonlít.
2018. aug. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ilyen 20.5-lel mondhatni a normálnak is a közepe vagyok..akkor? mindenki cingárnak tart..
2018. aug. 27. 10:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Már bocs,de ha ilyenek alapján értékeled magad biztos nincs ki a négy kerék..
2018. aug. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

A BMI SEMMIT nem ér, egy kalap fos az egész :D


185 cm/95 kg vagyok, BMI szerint elhízott... ja, vízilabdázok.

2018. aug. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5! És aki nem tud szöveget értelmezni, azzal mi a helyzet?
2018. aug. 27. 10:45
 8/8 anonim ***** válasza:
A BMI egy tök jó viszonyítási alap csak nem hülyéknek találták ki hanem orvosoknak. A BMI-t a beteggel együtt kell értékelni. Egy izmos férfi lazán lehet 25-30 között, de ezt látom, ilyenkor tök felesleges BMI-t számolni.
2018. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!