Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha 164 cm és 165 cm közötti...

Ha 164 cm és 165 cm közötti magasságom van, felvételizhetek még rendészeti szakközépiskolába? Tudom hogy 165 cm az alsó határ, de közel vagyok hozzá, pár tized cm hiányzik.

Figyelt kérdés

2015. aug. 7. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Reggel magasabb az ember, akár 1-2 cm-rel is, csináld úgy, hogy reggel legyen a mérés ;)
2015. aug. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem van tehergépkocsi vezető jogosítványom. Szerinted vezethetek vele autóbuszt? A méretek nem sokban térnek el legfeljebb csak az utas több.
2015. aug. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

"pár tized cm hiányzik"


Milliméternek hívják, és általános iskola alsó tagozatában lehet hallani róla először. Efféle ismeretek nélkül nem érdemes felvételizned sehová, magasságtól függetlenül...

2015. aug. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
Operáltasd át magadat nővé, nekik elég a 160 centi is.
2015. aug. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod.Veszteni nem vesztesz vele.De akkor elötte rendesen aludd ki magad,aludj legalább 8-10 órát.Kipihenten magasabb lehetsz.
2015. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SZücsöm ***** válasza:
Nem lesz magasabb mert több órát kell szórakázni míg eljutnak a mérésig. Am pl ebben az évben alkalmatlannak minősítettek valakit mert kisebb volt 165 cm nél nem tom mennyivel. De am nem hinném nem csak viccből találták ki, de ha mindenképp rendőr akarsz lenni 1 próbát megér.
2015. aug. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!