Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért csak 170-180cm magasság...

Miért csak 170-180cm magasság közötti lányokat keresnek a modellügynökségek?

Figyelt kérdés

Szerintem 140-180cm között bőven lehet bárki modell.

Itt egy példa: www.instagram.com/alahnaly

A lány 16éves, 142cm magas, 42kg

Szerintem gyönyörű és eszméletlen jó teste van.

Fél millió követőt szerzett fél év alatt, úgyhogy nem csak én gondolom így.

Dagi modellek vannak, de alacsonyak meg nincsenek, micsoda hülyeség már ez?



2017. febr. 24. 11:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert az alcsonyabb modellek szélesebbnek lászanak arányaiban mint a magasabbak.
2017. febr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én sem értem. Lehetnek duci modellek, hurkapálca vékony modellek, viszont alacsonyak nem.

Nem hinném, hogy szélesebbnek látszanának, hiszen magasságtól függetlenül bárkinek lehet arányos testalkata.

De ez csak a kifutómodelleknél elvárt.

Ott nem a szépséges a lényeg, hanem hogy egy sétáló ruhafogasként mutasd be a ruhát. Egy méretre leszabják a ruhát és csupa egyforma alkatú magas lányra van szükség, hogy minél kevesebbet kelljen átalakítani a ruhát.

Viszont fotómodell bárki lehet, akár bőven 170 centi alatt.

Rengeteg kifejezetten alacsony énekesnőt, színésznőt kértek fel már fotómodellkedni. Pl. Kylie Minogue. Szerintem ő a világ egyik leggyönyörűbb nője.

2017. febr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
*szépség
2017. febr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
hát nem tudom, szerintem elég furán néz ki aki már ennyire alacsony. nem akarok senkit megsérteni, de engem egy hobbitra vagy egy koraérett alsós kislányra emlékeztet.
2017. febr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt h 160-180kozott meg lehetne viszont én tényleg nem sértegetni akarom az alacsony embereket de h nézne már ki h egy ilyen kis alacsony lány vonulna végig egy 180cmes lány mellett?
2017. febr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Nem akarnak Hobbitokat!
2017. febr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert a modellkedés még mindig nem szépségverseny, nem a modell a lényeg, hanem az általa bemutatott termék. Ismert embereket hagyjuk, ők nem igazi modellek, hanem reklámarcuk, náluk fontos a saját hírnevük, ismertségük a termék reklámozásában.


Kifutón jobban mutat a magasabb, hisz távolabbról is jobban látszik rajta minden. Ahogy már említették, a ruhák egyen méretben készülnek, így a modelleknek is egyen méretűnek kell lennie. Egyébként is jobban mutat, ha kb. egymagas mindenki.


És dagi modellek nincsenek, nagyon vékonyak és kb. normál testalkatúak (őket hívják plus size-nak) vannak.

2017. febr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

A dagi nagyon is enyhe kifejezés néhány plus size modellre

[link]

2017. febr. 24. 19:20
 9/15 anonim ***** válasza:
60%

Rákerestem Alahna Ly-ra.

Mini Ariana Grande!!! :D

Nagyon nehezen lehet róla elhinni a képeken,hogy még 150 centinél is majdnem egy tizessel alacsonyabb.

Tényleg szép lány. Minden elismerésem neki.

És az a legpozitívabb,hogy még önbizalma is van, bátran felvállalja magát.

Már ezért sem esek kétségbe a 150 centimmel!

2017. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát én sem értem, Eva Longoria 152cm és mégis huszonévesen szépségkirálynő lett szóval szerintem az alacsonyabbakból (azért nem 140) lehetnek jó modellek
2017. febr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!