Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bizonyos emberek miért háborod...

Bizonyos emberek miért háborodnak fel azon, hogy nem szeretem a gyerekeket? Ebben mi olyan megbotránkoztató? 21F

Figyelt kérdés

2018. aug. 27. 21:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Ezt en is szeretnem tudni.. en se nagyon csipem oket, raadasul mindig azzal jonnek hogy majd meg gondolom meg ilyenek, es idegesito is hiaba mondom h ugyse fogom meggondolni magam de ok akkor is mondjak meg mondjak.. nagyon kikeszit
2018. aug. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
36%
Biztos, hogy a gyerekekkel van bajod?
2018. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

Én sem értem. Dettó így érzek, nincs türelmem hozzájuk, és abszolút nem is akarok családot, gyereket. Mindig azzal érvelnek, milyen csodálatos dolog egy gyerek, mennyi örömöt szerez a családnak.

Igen, lehet ilyen is. De olyan is lehet, aki autósztrádai viaduktról sziklákkal meg 25 kilós cementes zsákokkal górálja a lent elhaladó autókat, mert szerinte ez mekkora marhajó király poén...

2018. aug. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%

Én sem szeretem őket.

/L

2018. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Egyszerűen ez a dolog nem kompatibilis a világnézetükkel... Sokszor azzal próbálnak "érvelni", hogy én is voltam gyerek. Wtf?
2018. aug. 27. 21:49
 6/22 anonim ***** válasza:
14%
Kérdező, mit nem szeretsz bennük?
2018. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
10%

Én kifejezetten imádom a gyerekeket!

Annyira, hogy csak miattuk akartam addíg eljutni abban a sportban oda ahol most vagyok, és még tovább is.

13 éve járok egy harcművészetre, és mára már el nem tudnám képzelni az életemet a gyerekek tanítása nélkül.


Egy nagyon fontos kérdés a kérdező és azok felé akik nem szeretik a gyerekeket.


Mi az okotak arra, hogy nem szeretitekőket?

Miért ellenzitek annyira a gyerekeket?

2018. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%

#7 több oka is van rá.


Egyrészt szélsőségesen introvertált vagyok, tehát még feleségem se lesz, nemhogy gyerek.

Másrészt nincs 11 milliárd dollár körüli összegem, amibe egy ilyen kis tündérke felnevelése kerül. Fehér vagyok, mint a vaníliafagylalt, szóval semmiféle támogatásra nem lennénk jogosultak.

Harmadrészt nincs türelmem se hozzá.

Negyedrészt borzasztó felelőtlenség egy ilyen végletekig elbszott szar világba gyereket szülni. Nem lesz más belőle, csak a vadkapitalista rendszer adósrabszolgája.

2018. aug. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
37 évesen is utálom őket,szörnyen idegesítőek.
2018. aug. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Metionin ***** válasza:
91%
Az ilyen emberek egyszerűen azt hiszik, hogy az emberek nem gondolkodhatnak másképpen mint ők. Oké hogy nekik a gyerek a legjobb dolog az életükben de ez nem azt jelenti hogy x-nek és y-nak is az lenne. Én nő vagyok, szintén nem akarok gyereket és amikor ilyen emberekkel találkozom, mindig kitör a gyalázat hogy én ezt hogy képzelem. Pedig nem reklámozom, csak amikor erőszakkal célozgatnak a gyerekre meg tukmálják a sajátjukat, akkor kicsúszik hogy légy szíves hagyj ezzel, nem szeretem őket, nem akarok. Amit legjobban utálok, az a lenéző, bárgyú mosoly amivel néznek rám és mondják hogy jaaaj majd meglátod ha lesz! jaaaj majd később meglátod hogy kell az! - ezt hallgatom cirka 15 éves korom óta. És nem bírják felfogni hogy attól hogy cukin gyügyörögve tolják az arcomba a babafotókat, nekem ugyanúgy nem lesz ingerem a szülésre, mert egyetlen porcikám sem kíván semmiféle gyereket. Pláne amikor megtudják, hogy a kutyákat meg imádom. Jönnek azzal hogy gyereket kell vállalni, nem kutyát, mintha a kettő megfeleltethető lenne egymásnak. De amikor rákérdezek hogy ők gyerek helyett miért nem vállaltak kutyát, egyből én vagyok a rossz, mintha nem ők kezdték volna a gügyögést meg a tukmálást egy olyan dologgal kapcsolatban, amihez semmi közük.
2018. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!