Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Régóta ki szerettem volna...

Régóta ki szerettem volna próbálni, hogy milyen mankóval menni, nemrég megtettem. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nem volt semmi bajom, de mindig is vonzott ez a téma. A látszat kedvéért bekötöttem az egyik lábam, gyógyászati segédeszköz boltban vettem egy pár könyökmankót. Kb egy órán át közlekedtem vele a városban, kipróbáltam vegre, hogy milyen, buszoztam is vele. Sajnos nem volt lehetőségem rá, hogy megtartsák, így meg kellett tőle válnom, otthagytam egy parkban.


Mit gondoltok? Jó döntés volt ez az egész? Van olyan, aki hasonlóan kipróbálna vagy kipróbált már egy furcsa vágyat?


2018. aug. 29. 00:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
16F
2018. aug. 29. 00:13
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Par napja lattam youtubeon egy Tabu c musor egyik reszet, amiben egy no kerekesszekeskent elt, mert igy erezte magat jol. Kicsit erre hasonlit nekem az eseted. Fura....
2018. aug. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
74%
igen
2018. aug. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

Nekem is vannak a szokasostol eltero vagyaim,kisfiam. De azt szeretni szoktak :D

N/25

2018. aug. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Legalább mostmár tudod, hogy miért nem érdemes ba×ni a mozgássérülteket, betegeket.
2018. aug. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ha jó értem, vettél egy pár mankót, mentél vele egy kört, aztán otthagytad egy parkban. Hát szerintem nem vagy normális. Ha majd TÉNYLEG eltörik a lábad, akkor vehetsz másikat.
2018. aug. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Részben igaz, de hát mi mást tudtam volna csinálni?
2018. aug. 29. 14:29
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy orvosi rendelőben ültem totálisan betépve, begurult egy lábatlan fickó elektromos kerekesszékkel, belőlem meg kicsústott, hogy de kipróbálnám, erre a fickó a kezein járva kipattant a székből engem meg beletessékelt, hát mentem vele egy kört :)
2018. szept. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

És mit éreztél közben és utána?


Megtarthattad volna, mindig jól jöhet. Vagy elvihetted volna egy kórházba vagy idős otthonba a park helyett. úgy talán hasznát is vette volna valaki.

2018. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mikor eltörtem a bokámat, 2 hónapig jártam mankóval, pedig egyáltalán nem vágytam rá! De az pont elég volt. Jobb nekem így két lábon rohangálni!

A kerekesszéket sem szeretném kipróbálni. Ha esetleg abba kerülök, akkor majd megszokom. De addig megyek gyalog.

2018. szept. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!