Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek pszichológushoz...

Szerintetek pszichológushoz kéne járnom? Elhagyott a barátom egyik szerettem nemrég halt meg és nem tudom feldolgozni.

Figyelt kérdés
Öngyilkos akartam lenni már sokszor vágdossom magam nem akarok élni nem élvezem az életet .
2014. ápr. 17. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Áttetetem egy másik kategóriába, ahol több és jobb választ fogsz kapni.


Egyébként szerintem, ha neked ez könnyítene a lelkeden, igen. Rosszul nem jössz ki belőle.

2014. ápr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nincs vesztenivalód ha pszichológushoz mész.
2014. ápr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Meg logopédushoz.
2014. ápr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Inkább pszihiáterhez, analitikus pszihiáterhez menj.


Mondanám, hogy ha van kedved, beszélgessünk el (anonym

módon néha jobb egy idegennek kibeszélni a problémát).

2014. ápr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mintha csak a saját sztorimat olvasnám. Azzal a különbséggel, hogy mikor apukám meghalt, én "csak" reménytelenül voltam szerelmes, sosem voltam együtt Vele, de azzal is szembe kellett néznem, hogy LMBTQ személy vagyok. Jártam pszichológushoz is, de nem sokat segített, mert a suliban nem tudtam koncentrálni a tanulára, és ez állandóan kudarcélményt okozott. Én azt tanácsolom, hogy sportolj valamit, amit szeretsz, hogy megerősödj, és több önbizalmad legyen, és dolgozz valami könnyű fizikai munkát, hogy ne érezd feleslegesnek magad, és majd ha túl leszel ezen, akkor menj vissza tanulni. Mert ilyen lelkiállapotban a tanulásra sem fogsz tudni koncentrálni, és úgy meg felesleges -sőt káros a kudarcélmény, meg az elvesztegetett államilag támogatott félévek miatt- tanulni. Remélem tudtam segíteni.
2014. ápr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!