Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tisztelt (természetes) szőke/v...

Tisztelt (természetes) szőke/vörös hajú és kék szemű emberek! Büszkék vagytok világos színeitekre? Meg vagytok elégedve dicsőséges adottságaitokkal?

Figyelt kérdés

Számomra például nagyon sokat jelentene, ha hasonló "előnyökkel" rendelkeznék.

Viszont legalább fehér bőrű vagyok, és a hajam is kifakul (némileg) nyaranta.


2018. aug. 29. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ùtálom a Ragnar fejem!Túl fèrfias!A nők ahogy látom a kèt azaz 2, tehát kettő szemgolyòmmal ,amivel èrzèkelem a külvilágot ,a ciggánykèpű rigófejű majkaszerű csicskákat rèszesìtik előnyben.Gyűlölöm a búrám!Rühellem a stìlusom is hogy nem tudok bokánál feltűrt cicanadrágban ès dekoltázsos női blúzban megjelenni,hogy hányok a pride sportoktól pl.:foci ...Nem bìrom a fajtám mert elavult!
2018. aug. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

02:42


Bárcsak "Ragnar fejű" lehetnék..., mit meg nem adnék érte. Főleg, hogy odavagyok a vikingekért és keltákért.


Szerencsére, nem vagyok cigány, bár sajnos, sötét szemekkel és erős szemöldökkel átkozott meg a sors.


Undorodom az általad is említett "Majka-féléktől", és azok stílusától, ahogy a focit is utálom.


Nem vagy elavult, és én sem, elvégre fehér ember vagyok.


Itt látható egy korábbi kérdésem, ahol kissé részletesebben is kifejtem a témát:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__9482..

2018. aug. 30. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!