Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa, különös lehet a...

Furcsa, különös lehet a többiek számára szerintetek az, ha egy egyetemi beiratkozásnál valaki láthatóan nagyon feszült, ideges?

Figyelt kérdés
A sok ember között aki ott van, ez nagyon feltűnő lehet?
2018. aug. 30. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell idegeskedni:) Semmi rossz nem fog tortenni, raadasul az egyetemi evek lesznek a legszebb eveid. Ne aggodj, mindenki ideges picit, mert teljesen uj helyzet, de pont azert lesztek ott a szaktarsaiddal, hogy segitsetek egymast. Ha tehetitek menjetek el beiratkozas utan meginni nehany bambit:)
2018. aug. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is kérdezhetném. :D

Mondjuk,nem csak beiratkozáskor, hanem minden dologban ami az egyetemen megjelenést kíván (órák, hivatalos dolgok intézése például), idegességet, gyomorgörcsöt vált ki. Pedig szeretem a szakomat, de az emberekkel mindig bajom van, mármint, félek köztük lenni. Lány vagyok, és úgyérzem a többi nő, főleg a nagyon csinosak, vájkálnak a szemükkel, kitárgyalnak, hogy nézd, milyen kis egyszerű, együgyű lányka. Arról, nem is beszélek, hogy a fiúk/férfiak jelenléte is feszélyez, főleg, ha megnéznek. Érdekes, ez a jelenség csak az egyetemnel kapcsolatban lép fel, munkahelyen nyoma sincs. Levelezőn vagyok, engem nappalira soha többet nem tudnak rávenni, még ha fizetnének sem.

Elég volt az ált. És közép iskola. Utóbbi szecska tábora (ami ugye ott alvós) előtt hónapokkal előtte sírögörcsöket kaptam, rettegtem. Valahogyan túléltem idegileg. Arról már nem is beszélek,hogy állandó stresszben voltam, a szecska helyzetem miatt, mindig attól féltem ,hogy hogyan szivatnak meg. Egyedül a barátaim voltak a mentvár egy másik osztályban, ők is hasonlóan éreztek, ráadásul az egyik Kolos is volt.

2018. aug. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!