Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi volt a legjobb...

Nektek mi volt a legjobb olyan élményetek, amikor minden tényező összejátszott egy tökéletes pillanathoz, néhány perchez?

Figyelt kérdés

Kezdem én saját példával:

Mikor szakítottunk kb. 2 éve az első barátnőmmel (egy másik fiúval összejött) utána hetekig dolgoztam azon, hogy sikerüljön őt visszaszereznem. Aztán egy nap a városban összefutottunk egy rendezvényen. Ő ott diákmunkásként segített be a rendezvénynek. Nekem haza kellett mennem, nem tudtam vele ottmaradni. Ő végzett a munkával, majd azt ígérte megvár, mire visszajövök a városba. Tényleg várt rám 2 óra hosszát egyedül. Aztán elvittem abba a cukrászdába ahová mindig szerettem volna elvinni. Leültünk és abban a pillanatban elindult halkan a rádióból a "Scorpions - Wind of change" című száma. (márpedig ezt a zenét nagyon-nagyon ritkán játsszák a populáris mai slágeres rádiók, aki nem ismerné ezt a zenét, vagy nem tud angolul annak lefordítva: "A változás szele")


Ekkor már 1 hónapja nem volt köztünk semmi, aznap viszont ismét megtörtént egy csók, és pár napra rá ismét összejöttünk. Igaz fél évre rá megint szakítottunk, de az a nap számomra ennyi idő után is csodába illő a sok véletlennel :D


Meséljetek, veletek történt-e hasonló dolog. Nem csak párkapcsolatos dolgokra vagyok kíváncsi, de jöhetnek azok is nyugodtan, akár lehet munkahelyi, baráti, családi történet amikor sok véletlen egybeesés kialakított egy tökéletes történetet!

Tényleg nagyon kíváncsi vagyok a ti történeteitekre is! :D


2018. aug. 30. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Amikor a szerelmem megölelt mely során nyugodtság és biztonság érzet árasztott el.
2018. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pár éve május elsején a belvárosban, a Deák térnél egymás után jöttek néhány perc különbséggel így ilyen kocsik: Ferrari 458 Italia, Porsche Panamera Turbo, Lamborghini Murciélago, mögötte egy másik Lamborghini Murciélago, amögött egy Honda NSX, majd elfordultak a Kempinskinél ahol egy Maserati GranTurismo Mc Stradale állt. Nem sokkal később a Kempisnki előtt megállt egy Ferrari 458 Speciale, majd amikor az elment, a Deák térnél jött egy Lamborghini Gallardo. Illetve aznap még láttam Ferrari Californiát, másik Ferrari 458 Italiát (2-t is), és legalább 2 másik Maseratit. Sportautóbolondként azt hiszem nem kell megmagyaráznom mitől voltak ezek tökéletes percek, órák. Mintha Monacóban lettem volna. :)
2018. aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2004-ben kimondtam egy fontos személynek a NEM-et egy dologgal kapcsolatban, ami után az érzés nem volt könnyű. Tél volt hó nélkül. Elutaztam egy másik városba, és egy helyen egy kb. 1 perben hirtelen szélvihar és hófúvás lett, majd utána lecsöndesedett az idő. Félelmetes volt. Olyan volt, minthogyha a természet is jelezte volna, hogy vége...


2005-2006-ban együtt dolgozhattam egy nagyon intelligens és szép nővel, aki nagy hatással volt rám. Nagyon kedveltem és ő is elfogadott engem. Amikor véget ért a rövid időszakunk kicsit sírtunk a búcsúzásnál;(.

2018. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mikor a párommal első randin sétáltunk a MArgitszigeten, a lemenő nap fátyolos narancsszínbe borított mindent, csend volt, "csak mi ketten". Nagyon jó pillanat. :)
2018. aug. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!