Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha van pénzem rá és nem kell...

Ha van pénzem rá és nem kell a diploma csak a tudás akkor szerinted tanulhatok úgy, hogy fizetek a világ legjobb egyetemein és különórákat adnak a nekem érdekes témákból szakemberek?

Figyelt kérdés

Megoldható lenne?

Az a helyzet, hogy mindig két szakterület között vannak ötleteim és sikereim.

Diplomára semmi szükségem, kutatni szeretnék a saját csapatommal.

Véleményetek?


2018. aug. 15. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Persze, a pénz mindent megold...


De elismerni nem fognak, mert lehetsz te bármilyen tehetséges is, és ugyanazt tudhatod is még pluszban, köll a papír, papírországban..

2018. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, hogy mi a szakterületed, de legyen meg a diploma. Ha meg van rá pénz, akkor végképp. Sok sikert a kutatásodhoz!!
2018. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nekem komolyan nem kell diploma..nekem semmire sem jó és akkor még egy rakás unalmas anyagot is memorizálnom kell
2018. aug. 15. 23:00
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Igazándiból az egyetemi előadásokra bárki beülhat, ha van hely, és nem küld ki a tanár. Ehhez nem kell beiratkozott hallgatónak lenned. Lehetsz akár hajléktalan is, aki melegedni ül be 🙂


Szóval csak megérdeklődöd, hogy a téged érdeklő szaknak mikor hol milyen előadásai vannak, és beülsz rá. Ennyi 🙂

2018. aug. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

csak szivatsz? :)

meglépem..utánajárok

2018. aug. 16. 01:09
 6/11 anonim ***** válasza:

Ennek a tervnek semmi ertelme, ezt egyetemi kutatokent momdom aki a vilag legjobb egyetemeivel dolgozik.

Jarnak iameroseim interdiszciplinaris, mix szakokra, a Cambridge-től lezdve a Harvardig vannak, ezek neked miert nem jók?

2018. aug. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy ha sorbaállok a diplomámért sem fogok többet tudni..csak lassabban haladok..


nem hinném, hogy egy random magyar hallgató fogja megmondani, hogy mit kutassunk..egyszerűen rámosztanak vmiket aztán szia..tesóm mondjuk így járt..


sosem voltam alkalmazott és szerintem ez már így folytatódik..pont ezért nekem hóttmindegy', hogy van-e papír..


engem végülis a kutatási folyamat végére képzelj el, ahol már be kell fektetni/fektettetni és ahonnan általában lemarad az eladható termékké v működő üzleti modellé hangolás folyamata..

biztosan tudod, hogy rengeteg kutatás "csak" egy publikációban végződik, én ezt nem hagynám..


és nem, nem mások ötletein szeretnék meggazdagodni..inkább hozzátenném a saját elképzeléseimet, szerintem sikerrel..

2018. aug. 16. 08:24
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem véletlenül nem írod le milyen területről van szó.

A világ, termékfejlesztés, kutatás, stb nem így működik, ahogy te azt megálmodod. Ha valakinek, egy kutatónak fontos szinte minden abból a rengeteg ismeretanyagból amit szerinted feleslegesen tanítanak az egyetemeken.

2018. aug. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszi de én nem így írtam..

minden félremagyarázható helyen feltüntettem a "NEKEM" szót..

elhiszem, hogy még ez is sérti vki egoját, ezzel nem tudok mit kezdeni..

2018. aug. 16. 09:21
 10/11 anonim ***** válasza:

Tényleg bárki beülhet az órákra, nekünk ezt valamelyik órán még hangoztatta is a tanár, azzal kapcsolatban, hogy senki ne legyen olyan balfék, hogy nem jelentkezik fel a vizsgára, mert akkor feleslegesen ülte végig a félévet, azt ugyanis bárki megteheti, az előadások nyitottak, akárki bemehet rá, de vizsgázni csak az mehet, aki a vizsgára feljelentkezett.

Amúgy nem egyszer láttam már olyat is, hogy valakivel beült az órára a párja, aki nem is járt arra az egyetemre.

2018. aug. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!