Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez milyen arcforma?

Ez milyen arcforma?

Figyelt kérdés

[link]

Nem tudom eldönteni, nem tudom mi illik az arcomhoz mármint hogy milyen haj meg szemüveg (van egy szemüvegem de az nagy rám széltében túl hosszú ) és megkéne tudnom. Hosszúkás, szív vagy nem tudom . Előre is köszi a választ. Ui.: nem vagyok szupermodell az látszik, a pattanásokról is gondoskodni fogol



2018. aug. 31. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Hosszúkás szív, pontosan.


Haj is lehetne rövidebb szerintem, így gombára is hasonlítasz. Pattanásokra eddig mit használtál? Nekem az esténkénti szappanos arcmosás is sokat segít(ett). Néha rosszabb volt mint neked szóval nem a levegőbe beszélek.

2018. aug. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet :) igazából amit használok az jó csak néha az étrendel bajlódok még ugye itt van nyár vége fagyi... ezaz meghát a családom nagyon de tényleg nagyon csokifüggő én most próbálok leszokni róla
2018. szept. 1. 06:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy jó kozmetikust ajánlok és patikában található szárító krémet, mert így választhatsz bármilyen frizurát, mindenki a sárgálló pattanásokat fogja észrevenni. Nem bántásból mondom, hanem mert nekem is ilyen bőröm volt.

Egyébként kifejezetten hosszúkás arcformád van, ehhez keresgélj a neten.

2018. szept. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aha teljesen megértem, köszi szépen tanácsodat :)
2018. szept. 1. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!