Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kik tetszenek jobban? A...

Kik tetszenek jobban? A vékony/abb arcú emberek vagy a kerek, pufi (baba) arcúak? Nektek milyen van?

Figyelt kérdés

2017. máj. 30. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem az arcforma határozza meg, hogy kinek a vonásai szimpatikusabbak.

Nekem egyébként se nem kifejezetten vékony, se nem túl kerek arcom nincs. Jó, ha meghízok, akkor ki tudok gömbölyödni, de nem lesz tipikus holdvilágképem. Ovális arcom van amúgy.

2017. máj. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
A vékonyabb arcúak tetszenek, én pufibb vagyok.
2017. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem ovális van,és nőben szép tud lenni a pufibb,babaarc is szerintem meg a vékonyabb is,de férfiben inkább csak a vékonyabb-ovális
2017. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Odavagyok a keskeny, csontos arcokért. A sajátom szögletes, vagy a szépségipar nyelvén szólva inkább gyémánt alakú.
2017. máj. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A keskeny vagy szögletes arcforma tetszik, a pufi nem jön be túl gyerekes vagy túlsúlyos kinézetet ad az embernek.

Vékony arcom van, kicsit lehetne szélesebb oválisabb alakú.

2017. máj. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kislányos,babás arcom van,de nagyon vékony,kiálló arccsonttal. Meg úgy be is van esve az egész,nem tudom elmagyarázni.

Régebben nem ilyen volt,vagy az alapból sovány alkatomból mégjobban lefogytam és ez az arcomon is nagyon meglátszik.

2017. máj. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pufibb fejem van, és a vékonyabb arcú emberek tetszenek jobban férfiban és nőben is.


28N

2017. máj. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7. Vagyis azt mondanám, hogy inkább az ovális, nem feltétlenül vékony. Mert testesebb, túlsúlyosabb férfiak is bejönnek, nekik meg nem kifezejezetten vékony az arcuk. Lényeg hogy nem a kerek :D.
2017. máj. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Végony. Kinek tetszene egy vízfejű fathead?
2017. máj. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Metionin ***** válasza:
100%
A vékonyabb, szimmetrikus ovális tetszik. Az enyém inkább szögletes.
2017. jún. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!