Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel tölhetném el a napjaimat...

Mivel tölhetném el a napjaimat, ha mindig egyedül vagyok itthon?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném, hogy 23 éves vagyok és kisebb mentális problémák miatt nem dolgozom, a szüleimmel élek.

A számítógépes játékok és a sorozatok már nem kötnek le, barátaim nincsenek.


2018. szept. 2. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Filmezz.
2018. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Programozás.


Tudom, tudom a gyakorin mindenki programozó, de ez lekötne és egy idő után talán tudnál otthonról is dolgozni.


... de ugyan ez igaz ha grafikai munkákba tanulnál bele vagy a kettőt kombinálnád. Pl.: Front endes lennél.


Ezek mind "munkák", de nem véletlenűl csinálják sokan hobbiból és tartják a hivatásuknak. Nagyon élvezetes, leköt és normális pénzügyi hátteret biztosít.


Meg ezek mellet a testmozgás, amikez nem kell elhagynod a lakást.


Vegyél sulyzókat és edz... Nekem a mai napig van 70kg az erkélyen (persze különféle rudat és súlyzók), amik tökéletesen lefednék az edzés igényeimet, pedig már régóta csinálom, de nekem kényelmesebb és kicsivel jobb a konditerem.


Meg rengeteg sajáttestsúlyos gyakorlat van.


Ezek mind lekötnek és motivációt adnak.

2018. szept. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Gépezés, filmezés, rajzolás, edzés, kártyatrükk gyakorlás, alvás, festés, kötés, varrás, önkielégítés, youtubeozás, animézés, zenehallgatás, meditálás, jógázás, főzés, takarítás, szobrászkodás, photoshopolás, szerkesztés, programozás, írás, olvasás, költés, éneklés, hangszeren gyakorlás, legózás, modellezés, makettezés.
2018. szept. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerezz egy kisállatot és játssz vele.
2018. szept. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
54%
tudnál dolgozni csak nem akarsz, inkább ezt ird. Enyhe mentális gondokat lehet kezelni gyógyszerrel egyébként. Igy csak megbolondulsz és a szüleid sem élnek örökké.
2018. szept. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Ha a játékok nem kötnek le, olvass jó könyveket! Van rengeteg jó író, nekik jobbnál jobb könyveik! Én ezt javaslom, nálam mindig bevált.
2018. szept. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

5# Kedves vagy... :) Akárcsak egy erős kóros szorongás annyira megkeserítheti az életedet, hogy szó szerint nem tudsz kimenni.


Mert abban a pillanatban pánikrohamot kapsz vagy úgy érzed mintha kínoznának.


Nekem viszonylag gyenge a szorongásom. Én teljesen átlagosnak nézek ki, sőt még magabiztosnak is, de volt a múltben nekem is volt olyan, hogy nem mentem ki csak a legszükségesebb dolgokért.


És az még csak enyhe szorogás volt, ahoz képest, hogy bizonyos emberek miket élnek átt.


Ez egy igazi probléma, ami ha neked lenne nem írnál ilyen hülyeségeket.

2018. szept. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Könyvírást, fordítást is lehet otthoni tevékenységként csinálni, és hasznos is.
2018. szept. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
h nem vagy depresszios? en miota itthon vagyok, folyamatosam az vagyok
2018. szept. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Könyvek olvasása, varrogatás, rajzolás, festés, kerti munkák elvégzése, házimunkák, főzés, sütés.
2018. szept. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!