Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Miért vagyok ennyire szerencsétlen? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

20/F

Felvidékről származom. Hosszú lesz pici amit leírok, de léccives olvassátok el, és kérlek próbáljatok nekem tanácsot adni.


Röviden magamról: Próbálok jót csinálni, másoknak segíteni, kedves vagyok, túl jóságos vagyok, csak kihasználnak némelyik emberek. Nem cigizem, nem iszok alkoholt, nem fekszek össze akármilyen lánnyal, mert nincs milyen lánnyal egyrészt, és nem tudom, hogy kinek is kelletnék.


* Másokról el tudom képzelni, hogy lehet nekik sikerük, boldogok lehetnek lánnyal, egy szóval el tudják érni azt amit én nem. Miért van ez? Hogyan tudjam ezt magamról elképzelni, hogy én nekem is ez meg lehet ami másoknak? Barátnő, idővel, család. Már nem tudok nagyon hinni benne, hogy nekem ez sikerülne. Mert akárhányszor arra vágy az ember akkor sem lesz úgy ahogy azt ő szeretné. Hogyan tudjak pozitívan állni mindenhez, és elérni azt amit szeretnék?


Sikeresen letettem a pótvizsgát a fizikából, és megyek tovább, van még 1 évem a suliból, remélem sikeresen leteszem az érettségit.



Utóbbi időkben depresszióban szenvedek. Nincs jóformán senkim, csak a szüleimre számíthatok.


/Nincsenek barátaim/

- Volt egy igazi barátom, aki egyben az osztálytársam is. Mankókon van, kicsi korától óta. Kért tőlem segítséget, adjak neki enni, inni, füzetet, tollat, egy szóval segítettem, mert tudtam, hogy milyen állapotban van szegény, és én mindig segítek az embereken, ha tudok. Csakhogy ez a mankós gyerek csak kihasználta a jóságomat. 3x a francba küldött, mert hogy nem kell neki olyan barát amilyen én vagyok, hogy káromkodok stb. Ezt eljátszotta velem 3x. Ebből 2x bocsánatot kért, és én megbocsájtottam neki, már nem tartsuk a kapcsolatot regalább fél éve. Haza vittem őt a suliból autón, még azt sem mondta, hogy KÖSZÖNÖM. Tudjátok milyen sz@r érzés? Nincs barátom, se barátnőm, se barát lány, senkim, csak a szüleim. Nagyon rossz érzés, nem kívánom ezt senkinek.



/Párkapcsolat/

- Volt néhány párkapcsolatom, ami sajnos nem tartott sokáig. Nincs szerencsém párkapcsolatra, ahol van szex is, hogy végre elveszítsem a szüzességemet, arról álmodozom, hogy végre fogjak női testet, mellet, puncit, ölelgessem a lányt, csókolgassam őt. Ne vegyétek ezt úgy, hogy csak szexre szeretnék lányt, nem, csak már olyan kétségbeesett vagyok, hogy már sírni szeretnék. Mindenki körülöttem boldog, csak én vagyok boldogtalan, és depressziós vagyok ez végett.


Mit csináljak?



Tudom, hogy furán hangzik, de vannak itt lányok, akik hasonló problémával küzdenek? Kérnék hogy írjátok meg, hogy mennyi évesek vagytok, köszi.



Várom a tanácsokat, válaszokat. Köszönöm szépen.


2018. szept. 2. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagy az.
2018. szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!