Kezdőoldal » Utazás » Európa » Decemberben célszerű Franciaor...

Decemberben célszerű Franciaországba utazni? Nem Párizs a cél. Mindenki le akar beszélni róla. Tényleg ennyire rossz ötlet?

Figyelt kérdés

December 13-án utaznék Bretagne területére, repülővel, átszállással a Charles de Gaulle repülőtéren. Csakhogy a közelmúltbéli események miatt a környezetemben mindenki megkérdőjelezi, hogy én miért is merek mégis elutazni. A szülőktől még csak természetes, hogy féltenek (sőt, anyám szavaival élve, "nem enged el"), de ismerősök, kollégák, idegenek is nekem szegezték ezt a kérdést. Többször megkaptam, hogy "de bátor vagyok", ha igennel válaszoltam.


A repülőjegyem már megvan (hetekkel ezelőtt vettem meg), a páromhoz utazom. Én nem tartok tőle, de elbizonytalanít a környezetem. A párizsi repülőtéren kb. 3-4 órát töltenék a csatlakozási időben, illetve január közepén jönnék vissza, 6 órás csatlakozási idővel.


Tényleg jobban kéne félnem, és ennek hevében lemondanom az utat, valamint letenni a párom családjával töltött Karácsonyról?



2015. nov. 17. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miféle baromság ez, természetesen ne mondd le az utat, jó utat.
2015. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan emberekre hallgatsz, akik a világot csak híradóból ismerik, akkor sosem ismered meg azt.
2015. nov. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nezd, eppen az a legjobb erv az ut mellett, hogy most itt tortent ez a szornyuseg. Elvegre roviddel utana megis miert ismetelnek meg pont ott, nem az a logikusabb hogy uj celpontot valasztanak? A villam se csap ketszer ugyanoda :)


Amugy itt elek Parizsban, es valoban rettenet volt, de azert nehogy mar emiatt most megalljon az elet es otthon bezarva rettegjen mindenki.

A repteren fokozott az ellenorzes, Parizsba be se mesz, szerintem ne parazd tul.

2015. nov. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Párizs mellett élek egy kertvárosban, és - ha minden jól megy -, én is Bretagne-ban töltöm a karácsonyt.

Ha az ember mindentől mindig félne, nem lenne ideje élni.

Jó utazást, és kellemes ünnepeket! :)

2015. nov. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


Én is így gondoltam.


Bár azóta a közeli hozzátartozóim meg már attól is féltenek, hogy francia légitársaság gépével utazom... Mert majd biztos lelövik a gépet.

2015. nov. 17. 19:02
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Lelőni nem fogják. Ha az MH17-re gondolsz azt ukrán lázadók lőtték le orosz felszereléssel, ha az egyiptomi gépre az pokolgép volt amit az egyiptomi reptér hanyagsága miatt lehetett felvinni a gépre. Melyik jelenséggel fogsz találkozni egy EU-n belüli repülőúton?
2015. nov. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Irigyellek, Bretagne az egyik kedvenc helyem. A rokonok aggódnak, ez természetes, de te csak menjél, úgyse lesz semmi probléma.
2015. nov. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ebben a családban mindenféle bizarr teóriák születnek, a repülőutat illetően is. Tájékozatlanok. Ahogy az egyik kommentelő írta, ők a híradóból élnek kb.
2015. nov. 17. 22:20
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

"Melyik jelenséggel fogsz találkozni egy EU-n belüli repülőúton?"


Azzal, amelyik esetén a másodpilóta gyógyszere elgurul és földhöz csapja a repülőt.

2015. nov. 20. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!