Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit szeretne?

Szerintetek mit szeretne?

Figyelt kérdés

Elmentem egy előadásra ahol közbe ijesztgetik a közönséget. Az egyik előadó viszont feltűnt,hogy csak hozzám jött oda színte, meg igazából nagyon közel hajolt mindíg az arcomhoz. Megfogta a kezem, felállított tök közel húzott magához, de utánna meg csak annyi hogy,vagy tovább sietett, vagy annyit mondott hogy csá és elrohant. Meg utánna hallotam ahogy mondja az egyik kollegájának hogy hu az a csaj nagyon durva..a többit nem hallotam de rollam beszélt. Meg akármit mondtam nevetett, de nem nagyon szólalt meg.Egész előadás alatt engem figyelt,és a végén oda is jött és megcsikizett majd megint tök közel hajólt és annyit mondot hogy csá ismát és elrohant.

Amúgy egész színpatikus volt. Szerintetek mit akart,és miért rohant el folyton? Ha én kezdeményeznék beszélgetést nem értené félre ?


2018. szept. 5. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Színpatikus volt... Na és kék vagy zöld patikus volt?
2018. szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces de ezzel nem vagyok elörébb. Fölleg hogyha legközelebb megyek azért valamit tudja mondani mert egyenlőre kiigazodni nem tudtam rajta szóval beszélgetni így elég nehéz.
2018. szept. 5. 20:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem “rollad” beszélt “utánna”. Minden előadáson ez a szokás, a lelkesedő személyeket jobban ingerlik. Ennyike.
2018. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Felakart vidítani. Akit csikiznek, nevet, ha még gyerek. A közelhajolt, kiváncsi volt a reakciódra, hogy elhúzódsz-e tőle, félsz-e.


Legközelebb majd a füledbe liheg.

2018. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Onnan tudom hogy rollam beszélt,mert a nevem elmondtam neki és azt mondta is.

Amúgy másodjára csinálja ezt. Egyszer már mentem, és ugyanezt csinálta,és még szólt hogy várjam meg előadás után.

Mostmeg amikor visszamentem megint megkérte hogy várjam meg, de sietnem kellet.

Jövőhéten úgy is megyek vissza csak gondolom ugyanezt fogja csinálni szerintem akkor megkérdezem miért.

2018. szept. 5. 23:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmit nem akart. Ez a munkája. A show része, hogy bevonják a közönséget.


Tudod, olyan ez, mint a szép hölgyemény a kocsmapulban. Bevonzza a kanos alkeszokat a mosolyával. Nyilván őket csak az érdekli, hogy hó végén legyen fizu, de hát a munkaköre olyan, hogy mosollyal kell kiszolgálnia a vendégeket.


Na hát a te előadásodon is ilyen elv alapján dolgoztak 🙂 „Színészek mind!” 😃

2018. szept. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!