Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Blog.hu-s blogoknál, mitől...

Blog.hu-s blogoknál, mitől függ, hogy mondjuk egy index2-es kiemelésnél hányan olvasnak egy posztot?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném, hogy nem az olvasottság miatt csinálom, hanem mert szeretem csinálni, de jól esik, ha kommentben dicsérik a blogom (több ilyen hozzászólást is kaptam már), és örülök, ha minél többen olvassák. Viszont most megnyitottam egy ugyanabban a témában készült posztot, ami éppen frissen van kiemelve index2-n, és hát elképedtem. 15 ezren olvasták már (pedig most reggel emelhették ki, mert még az elején van). Nekem még indexes kiemelés esetén is "csak" 6 ezret sikerült elérnem. És félreértés ne essék, nem irigykedem, csak nem értem, mitől lehet ez a hatalmas különbség. Vagy a budapestieket (akik nyilván a legtöbben vannak) csak Budapest érdekel?

2018. szept. 6. 09:37
 1/1 A kérdező kommentje:
* "blogoknál" után nem kell vessző, bocsi. :)
2018. szept. 6. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!