Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gáz a lájkvásá...

Szerintetek nem gáz a lájkvásárlás a blogoknál? Minket olvasókat néznek hülyének. (tovább lent)

Figyelt kérdés
pl itt van Festy in style. kicsit sem feltűnő hogy pár tízezerből hirtelen 200ezer Fb követője lett, és csak arabok irkálnak neki, közben meg van poszt, amit max 20an lájkolnak. Ez annyira visszatetsző, már nem is tudom, hogy kit olvassak, aki normális szépség- vagy divatblog. Lassan mindenki csak az ingyencuccra megy a normális cikkek helyett.

2015. dec. 4. 12:37
 1/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Ki hogy próbál fennmaradni :D Engem nem zavar, ha blogger lennék és próbálnék "tisztességesen" fennmaradni, akkor biztosan zavarna. Amúgy Molnár Dorka írt erről egy bejegyzést a The Sense nevű blogon.
2015. dec. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem manapság már nagyon gáz. Nézz meg pl. egy most induló akár webáruházat. Mindjárt 10.000 lájkkal indul! Na ne mán! Még senki sem ismeri, de máris több ezer rajongója van. Egyáltalán nem hiteles.


De ilyen volt a PinkPanda is. Most is cenzúrázza a leveleit és lájkokat vásárol. Ráadásul saját maga fényezi magát a Facebook oldalon. Dehát beveszik a buta kislányok ezt a PR fogást. Ő meg kihasználja ezt.

2016. ápr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Be tudná nekem linkelni valaki ezt a cikket? Sunshinedoll? Köszönöm előre is!
2017. nov. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!