Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyenker mit illik tenni?

Ilyenker mit illik tenni?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel a napokban kezdtem el beszélgetni messengeren, szakmai jellegűnek indult a beszélgetés, aztán ő egyre többet kezdett magáról meg az érzéseiről, helyzetéről beszélni, majd megkérdezte, hogy lenne-e kedvem találkozni vele. Én szívesen találkozom vele esetleg barátként is, de nem randi jelleggel, mivel párkapcsolatban élek. Ezt ő nem tudja, mivel új ismerettség, és a facebookon nem szoktam semmit megosztani, tehát a családi állapotom sincs feltüntetve.

Igent mondjak a találkozóra?

Érdemes az első találkozón elmondani, hogy van valakim?

N



2018. szept. 6. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt (szerintem) így írd meg neki ahogy ide leírtad, le kell tisztázni előre az ilyesmit, nehogy félreértés legyen.

Párod nem féltékeny típus, nem lesz abból gond ha valaki "együtt lát" egy másik férfivel, ezt is érdemes lehet mérlegelni.

2018. szept. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Amíg nem tisztáztad vele, hogy van valakid és nem randiznál, addig szerintem semmiképp ne menj vele sehova.


Már a találkozás előtt is érdemes elmondani, nem hogy az első találkozáson sem. Nem is értem, hogy jut eszedbe ilyen kérdés. Kérdés, hogy mit akarsz ettől a férfitől?

2018. szept. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem cimborálni akar veled, úgyhogy még az interneten szögezd le, hogy neked van már partnered, különben ha így is találkozol vele, megvezetve érezné magát.
2018. szept. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Illene előre közölni vele, nyilván nem a nyomtatók működését akarja négyszemközt kitárgyalni veled. A férfiakkal sem illik játszadozni, az idejükkel, az érzéseikkel.
2018. szept. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!