Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mikor kezdetek el fűteni...

Ti mikor kezdetek el fűteni otthon?

Figyelt kérdés
2018. szept. 6. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Amikor fázni kezdünk. :) Egyelőre még éjszakára nyitva vannak az ablakok, de már nem az összes. Először majd kevesebbet szellőztetünk, meg nem egy rövidnadrág-póló kombinációban közlekedünk a lakásban, aztán ha ez is kevés lesz, elkezdünk fűteni. Még azért odébb van. :)
2018. szept. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Október vége - november eleje. Akkor, amikor elkezdünk fázni. Nem szeretem a túlfűtött, forró szobákat, szóval először jön a pulcsi és ha már az sem segít, akkor jön a radiátor.
2018. szept. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Mi már elkezdtünk éjszakánként.
2018. szept. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha törik, ha szakad, mi kihúzzuk október 1-ig. Ugyanígy nem fűtünk május 1-től sem.
2018. szept. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
100%
Amikor fázunk. Tavaly november elején kapcsoltam be a fűtést. Az alaphelyzet amikor rövid cuccban nyitott ablaknál tolom, ha hűvösnek érzem akkor először felveszek hosszú nadrágot, ha az is hűvös akkor bezárom az ablakokat (tavaly ez szeptember végén történt) és ha már így is fázom akkor kapcsolom a fűtést. 20-22 fok szokott lenni fűtéssel is, nem szeretem a nagy meleget.
2018. szept. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor bekapcsolják a távfűtést :D
2018. szept. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én akkor ha a szomszédok nem fűtenek eléggé. Minden irányból kivéve utcafrontról körbe vagyok véve és a szomszédok akkora hőt termelnek, hogy kb soha nem fűtök max -10-15 fokos extrém hidegekben.
2018. szept. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ezek szerint én vagyok a puhány :D Szintén távfűtéses panel, de mivel 24 fokban érzem jól magam (értsd: 24 fokban, egy pulcsiban és egy hosszú nadrágban), ezért már most be van izzítva egy hősugárzó.

Pluszban van egy olyan háziállatom, ami szintén 22-26 fok közt érzi jól magát.

Emiatt már most be van izzítva a hősugárzó, egészen fűtésszezonig (onnantól nagyon jó meleg van), éjszakára kikapcsolom, de van, hogy éjjel arra ébredek, hogy fázok a paplan alatt. Akkor sincs bekapcsolva, ha nem vagyok otthon, és mikor hazaérek, megfagyok kb.

Lakótársam viszont lepuncizott, hogy ennyire nem bírom a hűvöset, nálam tényleg, ha 20 fok körülire hűl a levegő, akkor kabát. Lehet cuccolok is majd valamilyen mediterrán országba :D

Viszont legalább nyáron én nyerek, negyven fokban is lefutok akár egy félmaratont is, annyira bírom a meleget.

2018. szept. 7. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!