Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is szerettek egyedül...

Ti is szerettek egyedül kockulni csukott szobában otthon? Ha van egy rokon gyerek aki néha eljön vendégségbe beszoktátok engedni? Engemet idegesít hogyha a szobámban van valaki rajtam kívül. Miért?

Figyelt kérdés
Egyedül vmiért jobban szeretek lenni. Pedig nem is én csináltam a szobámat.

2018. aug. 9. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem pofátlanság a szobádban kockulni ha rokon van nálatok vendékségbe.
2018. aug. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Szeretek, ki az aki nem ? Az emberek nem véletlenül vesznek lakásokat amibe vagy egyedül élnek nyugalomba, vagy megosztja azzal akivel akarja.

Vendégségbe meg még én sem voltam, hogy valaki átadná nekem a szobáját, az ágyát , az életét.

2018. aug. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Persze, hogy szeretek, ez miért kerdés? Amúgy ha jön egy rokon, nyilván tekintettel vagyok rá, és nem kockulok végig, amíg ott van, az parasztság. Ha kimondottan hozzám jön, akkor az a minimum, hogy beengedem a szobámba, és veszem a fáradságot és nem akkor ülök a gép előtt egész nap. Maskor is van mód ezt csinálni, legalabbis lehet rá alkalmat találni. Ha nem egyedül laksz és a családhoz jött, akkor mas kérdés, de nyilvan akkor se zárkóznek be egész napra és nyilván be is engedném akkor is magamhoz.
2018. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Mindig utáltam a vendégeket és alig vártam, hogy elmenjenek.


Egyedül az ember szabad lehet (olvashat, mozizhat, játszhat valamivel, gondolkodhat vagy alkothat), azt csinál amit akar, nem kell alkalmazkodni és eltűrni másokat.

2018. aug. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Persze, szeretek de ha vendég jön hozzánk, akkor az a minimum, hogy kidugom az orromat és nem a szobámban kuksolok egész nap. Az más kérdés, hogy ha több órára jönnek vendégek és a szüleimhez, akkor nem szoktam végig velük lenni, de a tiszteletet mindig megadom.
2018. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
Maradjon mindenki otthon! Utálom a vendéget, még jobban ha váratlan. Menjen ahonnan jött! A szobádba főleg semmi keresnivalója nincsen! Az magánterület! Szent és sérthetetlen!
2018. aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ma 12:59 Most miért mondod ezt hangosan? :(
2018. aug. 12. 13:27
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Bocsi..
2018. aug. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen gyakran jön a vendég. Ha minden héten ott eszi a fene, akkor én is csak a tízperces kötelező bájcsevelyre mennék ki. Ha évi kétszer jön, akkor megemberelhetnéd magad, és foglalkozhatnál vele kicsit.

Amit a szobáddal kapcsolatban érzel, az természetes, az a te "birtokod" :)

2018. szept. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!