Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A Budapesti Corvinus Egyetem...

A Budapesti Corvinus Egyetem környékén hol és milyen parkolási lehetőségek vannak hétköznap délelőttökön?

Figyelt kérdés

Van ingyenes lehetőség?

A fizetős megoldások mennyibe kerülnek és mennyi ideig lehet egyfolytában ott lenni, egy jegy megváltásával?



#ingyen #parkolás #délelőtt #Budapesti Corvinus Egyetem #fizetős megoldások #hétköznapokon
2016. jan. 7. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondolom a pesti karokra gondolsz, bár a budai campus már a SZIE-hez tartozik egy hónapja. A Fővám tér környékén nem nagyon van ingyenes parkolás (tudtommal), és fizetős helyet is elég nehéz találni. Én a Budai Campusra járok, a Villányi úton a (most már) SZIE közelében ingyen lehet parkolni, és általában találni is parkolóhelyet. Innen 5-10 percet kell gyalogolni a metróhoz, és azzal két megállót menni a Fővám térre, vagy pedig villamossal is mehetsz.


Egyébként ha beütöd gugliba, hogy Budapest parkolási zónái, akkor ott látod az ingyenes zónákat is, és tudtommal azt is, hogy az adott zónákban mennyit kell fizetni.

2016. jan. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!