Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember aki ismer...

Van itt olyan ember aki ismer nagyon sok férfi márkát?

Figyelt kérdés
A divat kategória kihalt, de lehet csak én kértem lehetetlent itt a kérdés: https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..
2018. szept. 6. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A "legmenőbb" hypebeast brand-ek között keresgélj (Supreme, OFF-WHITE™, BAPE)
2018. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ezek közül kétlem, hogy valamelyik is kihagyta volna a logóját :)


De azért szétnézek, köszi!

2018. szept. 6. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak egy mellékes kérdés:

Manapság miért nem akarnak a 15-35 éves pasik férfiasan kinézni? (Persze óriási tisztelet a kevés kivételnek.)

Mert akárhogyan nézzük, a nők 90%-a nőiesen öltözik, sminkeli magát, valami van benne, ami nővé teszi... De a hapsiknak csak mondjuk a 10-15%-áról lehet elmondani, hogy férfiasak próbálnak lenni (szintén ilyenre gondolok, mint a ruha, vagy a mellszőrzet, stb).

Ember, hogy néz ki az a felső? Hozol nekem pár rongydarabot és értelmesebb ruhát készítek neked, pedig gombon kívül még soha semmit nem kellett (fel/meg)varrnom...

2018. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az életem az a rap r&b és a hiphop körül forog nekem ez a stílusom, ebben érzem jól magam. Ha valakinek nem tetszik az ne áljon velem szóba, mellesleg a válaszod nem férfias vagy éppen nőies. Te most leszóltál egy stílust azért, mert nem a te elvárásaidnak megfelelően akar öltözködni egy 18 éves fiú, aki él, hal ezért a stílusért.
2018. szept. 6. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!