Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez most mi? Miért motyogok...

Ez most mi? Miért motyogok félálomban?

Figyelt kérdés

Este felalomba voltam mar majdnem elaludtam apa meg bejott a szobamba vmi toltoert és mondott valamit. Én meg reggel nem is emlékeztem rá de ebédnél apa megemlítette hogy valami trágárságot motyogtam és már emlékszem mit.

Alapból nem beszélek csúnyán néha elhagyja a számat egy bmeg vagy hasonlo.

Hogy hogy nem emlekszem ra? Vagy miert motyogtam felalomban ezt?


2018. szept. 8. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért nem emlékszel rá, mert nem voltál ébren. Azért motyogtad, mert működött az agyad. Az jó jel. :)
2018. szept. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, hajnalban apám ment valahová és előtte bejött a szobámba mondani valamit, én meg még ugye aludtam, fel se tudtam fogni, mit beszél és félálomba csak annyit reagáltam, hogy "B4szdmeg" xd Utána valamikor délután megkérdezte, hogy miért mondtam ezt neki, én meg azt se tudtam, miről van szó :D
2018. szept. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat igen:D azert kicsit vicces
2018. szept. 8. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!