Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is ad motivációt...

Másnak is ad motivációt néhány kérdés itt, hogy ne úgy végezzék mint a kérdezők?

Figyelt kérdés

Annyi szuper depressziós, halálvágyó, öngyűlölő ember van itt,akiknek egy barátjuk sincs, senkihez nem mernek hozzászólni, nem mernek kimenni, nőkre mégcsak rá se mernek nézni és azokat a kérdéseket olvasva amit ők kiírnak, motiváltabbnak érzem magam, hogy én ne legyek semmiképp se ilyen

Biztos van akinek van oka hogy depressziós legyen, de rengeteg kérdező csak maga tehet róla hogy olyan az élete amilyen

Én alapból egy önbizalom hiányos félénk srác vagyok, de néhány nap és sok depressziós kérdés elolvasása után úgy döntöttem hogy én márpedig nem fogom így végezni , nem leszek örökké magányos, akinek csak álmában lesz barátnője

Így hát megszabadulva a gátlásaimtól néhány napja ráírtam egy lányra aki nagyon tetszik és elkezdtünk beszélgetni, 2 nap múlva pedig randink lesz :D


2018. szept. 10. 15:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Szomorú, hogy másnak a nyomora ad neked motivációt.
2018. szept. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. És nem értek egyet az előzővel. Akik szomorú kérdéseket írnak ki, azoknak a bajáról nem a kérdező tehet, és nem is élvezkedik rajtuk. Egyszerűen csak ezek világítottak rá nála, hogy nem kell mindent annyira negatívan látni és kicsit jobban ki kell használni az életet, mert hip-hopp és vége lesz és azért nem mindegy, hogy hogyan telt el.
2018. szept. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
Magadban gondolkozhatsz így, ha ez neked segít. Másoknak ne beszélj róla, hacsak nem nagyon közeli barátoknak, mert ezzel még egyet rúgsz azokba, akik már így is a padlón vannak.
2018. szept. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

De írtam hogy biztos van akinek tényleg van oka hogy depressziós legyen, ne legyen életkedve stb, de rengeteg embernek nincs

Van szerető családja is, jó körülmények között él, de mégis ki se mozdul, senkihez hozzá sem szól soha, otthon ül egész nap és utána kérdezik ezen az oldalon hogy miért nincs senkijük

2018. szept. 10. 15:39
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
Szánalmas. Majd ha a lány meg nem megy el a randira vagy kidob 5 perc után (ami a mai világban borítékolható a sok felszínes, pénzéhes plázacica között), akkor meg majd te is állsz be a sorba sírni. Tudod, sok dolog van amin az ember nem tud változtatni: külső is ezek közé tartozik. Hadd ne az én saram legyen már, hogy a lányok lehánynak ha meglátnak, mert nem vagyok álompasi. Szerinted a legtöbb ember nem akarna párt magának ha lenne rá lehetősége?
2018. szept. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
A kérdésedet és az eszmefuttatásodat olvasva rendkívül motivált lettem, hogy ne legyek olyan, mint te.
2018. szept. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Felkeszültem arra hogy esetleg nem jön el, de amúgy ő kérte a randit, szóval nem valószínű

Másrészt mindenkinek megvan a lehetősége, csak sokan szó szerint semmit nem tesznek érte

Az arcodat az nem tudod megváltoztatni, de a testeden tudsz így alakítani, tudsz úgy öltözködni hogy jobban nézz ki

Én se vagyok túl jó pasi , egyáltalán nem, de edzek, jól öltözködöm, figyelek a külsőmre hogy minél jobban nézhessek ki

És sokan ezen az oldalon tényleg rá se mernek nézni egy lányra, soha nem hagyják el az otthonukat és utána nem értik miért nincs barátjuk/ barátnőjük

Erről én tehetek? Nem

Nekik is meglenne az esélyük, de nem tesznek érte semmit

2018. szept. 10. 15:51
 8/15 A kérdező kommentje:
#6 most tudom hogy ez sértés lett volna, de nem sértődtem meg, akkor már megérte megírnom a kérdést, motiváltam valakit( téged):D
2018. szept. 10. 15:53
 9/15 A kérdező kommentje:

De úgy látszik nem mindenki fogja fel hogy én nem nevetek senkin, nem mások nyomorúságával poénkodok vagy ilyesmi...

Egyszerűen az olyan kérdéseket olvasva, egy kis motivációt szereztem, hogy nekem ne legyen annyira sanyarú életem mint nekik, nem szeretnék úgy érezni mint ők

2018. szept. 10. 15:57
 10/15 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező! És aki bűnronda az mit tehet szerinted hogy javítson az életén? Milyen lehetősége van azon kívül hogy otthon ül depresszióban?
2018. szept. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!