Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szorongok az emberek kozott,...

Szorongok az emberek kozott, mert allandoan belemkotnek?

Figyelt kérdés
Egyszeruen tul konnyu celpont vagyok, de nem tudom miert, es az z idegesit a legjobban. A suliba allando celpont voltam, annak is akivel meg egy szot sem beszeltem. De ugyan ugy az utcan is kotottek mar belem,bar ott kevesbe jellemzo. De kozossegb szinte biztos, h en kapo az elso beszolast. miatt mar annyira bezarkoztam, h beszelni es baratkozi se merek. Egyszer probaltam meg uja nyitni, rogton jottek a beszolasok, min akinek barmit lehet mondani. esku nem tudom miert, semmi olyat nem mondtam, batrabb us voltam, mint betarkozvs. bezarkozvs nem bantanak am. de volt aki siman bestolt eleg dzrvan ugy, h sose brszeltunk es fel iraja latott csak. irhatok konkret stitut us, ha erdekel. mitol lehet ez? esku szorongok az utcan, de nagyon durvan, minden erom elmegy kb.
2018. szept. 11. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Bevonzod a szemétkedőket. Ha úgy tetszik: te szeretnéd, hogy szemétkedjenek veled. Ezen kell változtatnod. Ne várd mindig, hogy ki köt beléd, hanem akard látni a jót is az emberekben.
2018. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jo, de hogyan csinaljam ezt? a szuleim bantottak lelkileg, de mint mondtam nem caak siman beszelgetes kozben szolnak be, hanem siman ranezesre is. regeb azt hittem, h a vekonysagom az oka, de nalam vekonyabb sracoknak nem voltak ilyen problemai. a mozgasom eleg darabos, ez szamit? en esku meg videot is mutatnek magamrol, ha ezalapjan vki megtudna mondani mi a hiba. a kisugarzasom biutos nem a legjobb, de ezen, h lehet valtoztatni?
2018. szept. 11. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Mergezo szulok cimu konyvet.
2018. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor szerinted ebben lenne a megoldas? es nem valami a mozgasomban, kinezetemben?
2018. szept. 11. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha magabiztosnak és határozottnak tűnsz, akkor kisebb eséllyel fognak belédkötni.

Ne járj/ülj mindig lehajtott fejjel, a testtartásod legyen egyenes, kihúzott.


Kezdj el edzegetni. Ha érzed magadon, hogy testileg "erősebb" vagy, akkor lelkileg is az leszel.


Ha van lehetőséged akkor ezekkel együtt próbálj egy tekintélytparancsolóbb külsőt rendezni magadban mind ruhák, mind arc/hajstílus terén.


Ruhákban az egyszínű, felirat nélkülieket keresd. Az ilyen hatalmas feliratos/számos/figurás pólók például komolytalanságra utalnak.


Fodrásznál vágathatsz egy divatos hozzád illő és neked is tetsző hajat.


Ha ez mind megvan, jobban fogod magad érezni a bőrödben. Jobb és magabiztosabb lesz a kisugárzásod és már kevesebben fognak belédkötni, vagy senki.


Viszont ehhez mind elengedhetetlen, hogy a múltat elengedd. Szomorú dolog és tényleg sajnálatos, de ha mindig ezen járna az agyad, akkor a változás sosem fog eljönni.

2018. szept. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!