Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ember teljesen maga mögött...

Az ember teljesen maga mögött tudja hagyni a múltját vagy az egy életen át kísérteni fogja?

Figyelt kérdés

A múltam volt pár dolog amit mostanra már szégyenlek és próbálok teljesen új életet kezdenk anélkül hogy visszarántana a múlt.

Őszintén... Lehetséges ez??



2018. szept. 12. 23:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért remélem azért érthetően írtam! Próbáltam helyesen írni és azt hittem hogy sikerült is de most látom,hogy így is sikerült pár betűt elgépelnem...
2018. szept. 12. 23:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Full nem mindegy hogy ki , és mit kltett... Ugye érted már, hogy ennek a kérdésnek ÍGY nincs értelme?!
2018. szept. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges a dolog, bár elsősorban az embertől függ, hogy sikerül e. Teljesen elfelejteni nem lehet, de feldolgozni igen. Ismerek egy fickót, akinek fiatal korában a felesége és a 2 gyereke mellette halt meg egy balesetben. Ő utána érthetően alkoholista és drogos lett. Elmondása szerint egy búzamező közepében haldokolva világosodott meg (nem vallási értelemben), és azóta nem iszik, nem drogozik. Derűs, dolgos, jól néz ki, semmi nem látszik rajta. De nem soha nem beszél a múltjáról, engem is megkért, hogy többet ne kérdezzem róla.
2018. szept. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd, mi a vétked?
2018. szept. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1 Értem.


#2 Remélem igazad van.


#3 Prosti voltam. :(

2018. szept. 16. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!