Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Házasságon kívüli gyermeket...

Házasságon kívüli gyermeket miért ítéli el a társadalom?

Figyelt kérdés

Függetlenül attól, hogy mondjuk az édesanyja házasságot köt egy másik emberrel, és a gyermeket is a nevére veszi az illető. Ettől függetlenül is gyűlöli a társadalom és köpködnek rá.

Miért? Kit zavar a gyerek lénye? hiszen az a "légynek" sem árt.



2018. szept. 14. 07:26
 1/9 A kérdező kommentje:
A gyermek apja meg éli az életét egy másik családban.
2018. szept. 14. 07:27
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
De kik itelik el? Normalis ember nem itel el senkit.
2018. szept. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Ezt nem tudom, honnan veszed, de garantátlan nem igaz!

Rengeteg gyerek születik házasságon kívül és semmi problémájuk sincs sem a környezettel, sem a társadalommal.

Ha neked van ilyen gondod, az nem azért van, mert házasságon kívüli a gyerek, föleg, ha idöközben a gyerek jogi helyzete is rendezett!

Szerintem te csak ezzel akarod magyarázni a problémákat, pedig ennek semmi köze azokhoz. VAlószínüleg te vagy az. aki nem képes ezt a helyzetet helyén kezelni, és ezt vetíted a kivülállókra!

Javaslom, keress fel egy pszichológust, aki helyreteszi a fejedben a dolgokat.

2018. szept. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"VAlószínüleg te vagy az. aki nem képes ezt a helyzetet helyén kezelni, és ezt vetíted a kivülállókra!'


Én egész jól kezelem ezt a helyzetet, csak itt vannak páran akik nem. Úgy hogy köszönöm a pszichológusi javaslatodat de szerintem annak kell leginkább, aki ezeket a gyerekeket köpködi.

Én tuti nem ítélem el őket, én csak látom, hogy itt micsoda megnyilvánulások vannak:)

2018. szept. 14. 08:02
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Munkaügyis kamukérdező a "köcsög főnök" és "köcsög nők" után áttért a "köcsög társadalom" kérdésekre. Hagyjátok rá...
2018. szept. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5// Sosem voltam munkaügyis. Szóval szerintem már képzelődsz, de nem ám kicsit:)
2018. szept. 14. 08:23
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
1918-ban pehet, hogy így volt, én ezt ma már egyaltalán nem tapasztalom. Egy 20 éves, házasságon kívül született lány, akit az édesanyja egyedül nevelt.
2018. szept. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7// Van olyan 20 éves lány, mint az enyém, aki sosem írna a Gyíkra, mert az egész oldalt ki nem állhatja és velem is morog amikor ide irkálok.
2018. szept. 14. 09:11
 9/9 anonim ***** válasza:
22%
Ma már elfogadott: Mo.-n rengeteg gyerek születik így, köszönhetően az élettársi és egyéb "tartós" kapcsolatoknak. Azt nem mondanám, hogy "a légynek sem árt", mert rendszerint a mai kapcsolatok eleve nem tartósak, ami megmutatkozik a gyerek nevelésén, így kigat a személyiségére, annak fejlődésére is +/-an egyaránt.
2018. szept. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!