Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel, ha a...

Hogy dolgozzam fel, ha a páromnak egy félrelépéséből gyereke lett? Van VALAKI ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Megtartotta a nő a gyereket. Vagyis a párom is úgy döntött, hogy nem engedi elvetetni a nőnek a születendő gyereküket, hiába nem akarja a nővel összekötni az életét. A kisfiú már 2 éves...

Ezt nem bírom megemészteni!!!!!!

Azt mondják az idő sok mindenre gyógyír. Na de erre is?! Mikor?! Nekem nem megy ezt elfogadni.... Nagyon nehéz ezzel a tudattal élni és tekinteni rá.



2016. márc. 26. 22:09
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
97%
Már exem lenne, hiszen hazudott róla.
2016. márc. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
92%

Egy félrelépésen nincs mit filózni. Hol az önbecsülésed??????

Nektek vannak gyerekeitek? Házasok vagytok?

2016. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
82%
Te most vagy troll vagy, vagy nagyon ostoba. :-(
2016. márc. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
85%

"Hogy dolgozzam fel, ha a páromnak egy félrelépéséből gyereke lett?"

"A kisfiú már 2 éves"


Szóval most nagy hirtelen, lett a párodnak egy két éves gyereke?!

2016. márc. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
77%
az szopás
2016. márc. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
89%
Elválnék,akár 10év után is.Nem elég hogy félrekefélt,még más kölkét is én pénzeljem...na ez kizárt.Pillanatig nem gondolkodnék.
2016. márc. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Persze, lehet "troll"-nak nevezni, meg leostobázni, de nehéz úgy kilépni ebből a kapcsolatból,ha szerelmes az ember. Én nagyon szeretem őt ennek ellenére és nem akarom elveszíteni. Undorító dolognak tartom amit tett és hogy titkolta! DE végül bevallotta, csak egyszerűen nem tudok ezen átsiklani. Főleg, hogy azért tartotta meg a gyereket,mert érzelmei voltak a nő iránt...de ő már ki akart szállni, amikor pont megtörtént...

Amúgy nem, nincs gyerekünk.

Tudom, az lenne a helyes, ha tovább állnék,de higgyétek el, nem megy!!! Már totál kivagyok!

2016. márc. 26. 22:34
 8/37 anonim ***** válasza:
59%

Légyszíííííííííííí enged meg, hogy folytassam a sztorit!!!!

na szóval:

-" Azért nem tudom feldolgozni, mert hiába élek a párommal már 4 éve de csak pár napja mondta el nekem, hogy van egy 2 éves fia. Én meg összeroppantam mert nem tudtam. Ha tudtam volna, nem is kezdek el vele járni.."

A másik verzió

-" Ha nem keresi fel az exe, és nem beszél velem, akkor sosem tudom meg, hogy a páromnak fia van. Az ex eljött, és ő elmondta, hogy mi történt anno. Én képtelen vagyok ezt feldolgozni.....JAjjjjjjj!!!


Kicsit szar mesének, mert követhető a sztori.

Ha igaz lenne, akkor a kérdés ki sem lenne írva, mert már páros lábbal rúgtad volna ki az exbarátodat, főleg ha nem vagy képes feldolgozni, hogy apuka..


Legközelebb valami hihetőbb mesét..

2016. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
69%

"Vagyis a párom is úgy döntött, hogy nem engedi elvetetni a nőnek a születendő gyereküket, "


Már bocsika, de ez egyedül a nő döntése. Mi az, hogy nem engedte? Senki sem kérdezi őt meg. LOL.


Amúgy nekem sem lenne már a párom.

2016. márc. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
91%
Most olvasom, hogy nincs gyereketek. Ez a szerencse. Így könnyebben kidobhatod.
2016. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!