Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyakori kérdéseken mindenki...

A gyakori kérdéseken mindenki milliomos, hogy ilyen szinten le vannak oltva azok, akik huszonévesen a szüleikkel élnek?

Figyelt kérdés
A gyakori kérdéseket többségében a gazdag réteg látogatja, akiknek ki tudja honnan van ennyi pénzük? A valóságban pedig ezzel szemben kb. az összes multi cég is nettó 100-150 ezer ft-os fizetéseket kinálgat, amiből azért túlságosan nem lehet jól albérletet fenntartani! Valami itt nem stimmel. Ezek, akik itt kioktatnak másokat, vagy trollok, vagy külföldön élnek, vagy pedig nem éppen tisztességes úton jutottak a jövedelmükhöz.Melyik lehet vajon a háttérben?

2017. aug. 2. 17:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Interneten mindenki az, ami lenni akar....
2017. aug. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 piriiiii ***** válasza:
84%

Én valamilyen szinten a szüleimmel lakom még (20 vagyok, már közelebb a 21-hez), és sajnos egy ideig még a támogatásukra fogok szorulni, de amint lehet, teljes mértékben önállósodom, alig várom ezt a napot.

A gyakori kérdéseken inkább frusztrált emberek vannak, akik örülnek, hogy itt név nélkül megmondhatják a tutit.

2017. aug. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
48%
Én úgy látom hogy nem azzal van a bajuk hogy otthon lakik a kérdező, hanem hogy még akkor is eltartatja magát ha dolgozik, vagy pedig minimálisan akar beszállni a költségekbe, ami semmire nem elég, csak hogy neki minél több maradjon.
2017. aug. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
36%
a mi családunkban az a normális, hogy a szülők már a gyerek születésétől kezdve félre rak nekik, és mire huszonévesek lesznek, bőven tudnak nekik venni külön lakást. Ehhez nem kell milliókat keresni, sem külföldön élni, sem pedig illegális munkát vállalni, csupán nem elszórni kell a pénzt cigire meg minden sz.rságra, hanem azt félrerakni és láss csodát, 20 év múlva már van pénze az embernek. Fura, hogy ezt egyesek nem tudják felfogni.
2017. aug. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
63%

Oké utolsó, de mondjuk havi 180 ezerből egy háromtagú család hogyan tud félrerakni elárulod? Mert nem lehet mindenki cégvezető meg orvos.


Tudom tudom akkor aki ennyit keres ne is vállaljon gyereket igaz?

2017. aug. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
19%
AZ én szüleim nem orvosok, kétkezi munkát végez apukám is, anyukám 80ezret visz haza havonta és láss csodát, mégis tudtak félrerakni, sőt nyaralni is jártunk minden évben. Aki nem tud, az életképtelen, és igen: minek az olyannak gyerek?
2017. aug. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó te nem vagy normális komolyan mondom. Bocsánat hogy a férjemmel mindketten ápolók vagyunk, mert ezt szeretjük csinálni..de igazad van az összes ápoló hagyja itt az országot, vagy váltson más munkára, aztán majd te ellátod magad ha kórházba kerülsz igaz?


Majd megnézem hogyha elveszíted a munkád vagy lerokkansz akkor hogyan rakod össze a lakásokat a gyerekeidnek. Mert ugye bárkivel bármi történhet...na majd akkor mit csinálsz ha te is ilyen életképtelen leszel valami ok miatt?


Meg akkor anyád is életképtelen mert egyedül nem tudott volna neked laskát a feneked alá tolni? Neki se kellett volna gyereket vállalnia mert életképtelen, csak apádnak igaz?

2017. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
50%

XD Ez jó

Hogy ennyire alulinformált legyen v.ki .... már ne haragudj, de van hitel, már van csok. Utóbbit a közmunkásnak is adnak (nem egy közmunkás ismerősnek sikerült elintéznie) előbbit pedig egy gyári munkás is felvehet -ott pedig pl sógorom 200 körül keres/ párom őr, ebben a hónapban az ő fizuja is veri a 200-at (már ha ragaszkodsz a 100-150-es fizuhoz) ,persze, ha azt vesszük, hogy 6 főre kell beosztani, akkor semmi a sok "fél millás" fizuhoz képest, amit egy időben én is sokat láttam egy-egy kérdésnél válasz gyanánt.


Igénye válogatja ezt a ház dolgot, nekünk sincs palotánk. A gyerekeim apja 24 éves korára kis pénzt spórolt, úgy, hogy a mamájánál lakott, vett fel hitelt és így vett egy omladozó paraszt házat, aláfalazott, össze húzta a házat, gipszkartont kapott a nagyszoba, ekkor ismerem meg, együtt tettük lakhatóvá, bővítettük... használt ablakokat kapott, tavaly, 10 év után sikerült újat venni, szúnyoghálót feltenni. Mindenkinek megvan a saját sztorija, ez az enyém...jól lehet, nem szokásom leoltani senkit, ha valaki meg tudja oldani, hogy a családjával ne a szülőknél lakjon, rossz viszony esetén jobb, ha elköltöznek. (Bár ritkán jövök fel, nem találkoztam mostanában ilyen jellegű kérdéssel)

2017. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
9%
Én nem tudom sajnálni azt, aki ápoló és örül annak, hogy nem visz haza normálisan pénzt. Az ő baja. Mindneki a maga szerencséjének a kovácsa. De attól még életképtelen marad és a gyerekét sem tudja normálisan ellátni. De ahány ház, annyi szokás. Nálunk az a szokás, hogy senkit sem hagy senki nélkülözni, meg létminimumon tengődni. Más család meg örül, hogy ápoló. Ez van
2017. aug. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
14%
Jah és nekem nem anyám van, mint neked, én nem alacsonyodom le odáig, hogy ilyen degradálóan beszéljek róla, mint ahogy te teszed a sajátoddal és máséval. És igen, havi 80ezerből is tudott félrerakni, abból csak 1 lakás jön ki, nem kettő. Mellesleg azóta kiépítette a saját vállalkozását is a másik munkája mellett, de persze itt egyesek szerint ez is ördögtől való, hogy nem reggel 8-tól délutáén 4-ig dolgozik vki és nem aluszkál meg punnyad otthon, mert az ilyen értelmi fogyatékosok, mint az itt kommentelgetők csak ezt csinálják.
2017. aug. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!