Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel az életformá...

Szerintetek ezzel az életformával amit manapság élünk mennyi van vissza az emberiségnek?

Figyelt kérdés

2018. szept. 15. 01:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére mi azt már nem érjük meg, tehát van még egy pár év...
2018. szept. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezzel az életformával 30-40 év. Az utána jövő életformával még úgy 200 ezer év.
2018. szept. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb. 200 év vagy 300,nem tudom milyen gyorsan romlanak a viszonyok.Azt is el tudom képzelni hogy visszatér a kannibalizmus,egymást eszik meg az emberek ha nem lesz élelem.Egymást ölik meg egy csepp vízért.Akkora lesz a szegények gazdagok közötti különbség,hogy ismét rabszolga feelingek lesznek.A történelem mindig ismétli önmagát.Persze időközben egy gyagyás elszállhat agyilag önkényesen,és bevet egy olyan atombombát,hogy minden elpusztul.Nekünk édes mindegy,addigra már nem élünk,szerencsések vagyunk valahol hogy ebben az intervallumban születtünk,és halunk is meg.Semmi kedvem nem lenne ahhoz hogy drasztikusan haljak meg,pont elég betegségek által megsemmisülni.
2018. szept. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezzel egymást "esszük meg", így totál fölösleges az utódnemzés. Szerintem még van pár 100 évünk így is, hisz szívósak az emberek.
2018. szept. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Még egy pár ezer év biztosan.
2018. szept. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Valahogy eddig is kihúztuk.
2018. szept. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Újabb bolygók gyarmatosításával elég sokáig...
2018. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!