Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen felnőtt ember erőszakol...

Milyen felnőtt ember erőszakolna meg egy ártatlan 11 éves kislányt?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napok botránya kapcsán merült fel bennem a kérdés.

Mert 11 évesen mi az amivel egy lány rendelkezik ami vonzóvá teszi egy 50 akárhány éves férfi számára?

Elhiszem,hogy sok férfi vonzódik a fiatalabb lányokhoz,de én ezt mindig úgy képzeltem el,hogy akkor vonzódik egy pasi egy fiatalabb lányhoz,ha az már erősen nőies.

Tehát nem egy éretlen gyerekhez.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre.


2018. szept. 16. 12:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
A pedofil, beteg, lelőni való fajta korcs.
2018. szept. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Csak nem értem,hogy ez megérte nekik?

Most már senki nem a sportteljesítményük,hanem a ferde hajlamuk miatt fog rájuk emlékezni.

Arról nem is beszélve hogy egy életre megnyomorították azt a

szerencsétlen kis gyereket.

Volt már aki azt mondta,hogy egy 12 is lehet nőis.Erre én:Hol?

Az még valószínűleg nem látott még felnőtt 18 éves nőt....

2018. szept. 16. 12:16
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
Ott nem a szexre mentek, hanem a kiszolgáltatottságra, meg hogy az a gyerek -mivel nem igazán tudta mit csinál- bármire rávehető volt. Nem azért lett ő az áldozat, mert hű de szexi teste volt, hanem mert róla hitték azt, hogy nem fog utólag se beszélni szégyenében. Szerencsére tévedtek..
2018. szept. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
12%

Akkora hulyek vagytok..:)

Nyilvan ez az egesz egy lejaratokampany,egy kitalacio amit a szulok alapoztak a kislany mesejere.

A gyerekek mindent eltuloznak. Valoszinuleg semmi nem tortent,csak annyi maximum hogy ranezett az edzo a gyerekre,o ezt felnagyitotta,felreertelmezte es elmeselte a szuleinek. Aztan az is elkepzelheto hogy azt mondtak a kislanyrol,hogy nem tehetseges es nem szeretnek emiatt tovabb edzeni ot. A szulok pedig lejaratokampanyt inditottak,es a hozzatok hasonlo hiszekeny emberek beveszik.

Igy teszik tonkre az edzo karrieret.

2018. szept. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%

Olyan felnőtt "férfi" aki egy beteg pedofil.. Nincs ezen mit ragozni. Undorító amit elkövettek. Gondolom a napokban felbukkanó hír ihlette a kérdésed.


Fájdalmas belegondolni, hogy mennyire tönkre tudja tenni egy ilyen az ember lelki világát. Elég csak belegondolni, hogy mit élhetett át az a lány.


Remélem súlyos ítéletet kapnak.. Bár amilyen csodás a jogrendszerűnk és mivel "sztár sportolókról" van szó, nem lepne meg, ha megúsznák pár évvel..


Én azoknak akik ilyet tesznek háromféle büntetést eszközölnék. A legdurvább az első ami a halálbüntetés. A második börtön és nem szép szóval kasztrálás. A harmadik pedig szimpla életfogytig tartó börtön büntetés. Véleményem szerint az ilyen emberek NEM kerülhetnek vissza a társadalomba.

2018. szept. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Valaki írta,hogy ez lejáratókampány.

Esetleg ez is lehet opció,de akkor is.Csak egy szülő találhat ki ilyet,és lássuk be,ilyennel nem hiszem hogy bármelyik szülő szórakozna.

Ilyet senki nem tenne sem a saját gyerekével sem egy idegen felnőtt emberrel.

Szokták mondani,nem zörög a haraszt.

És ha igaz?

Akkor mi van?

Amúgy róluk előtte sosem hallottam.Azt hittem híresebbek.

Nem tudtam,hogy olimpiai bajnokok voltak.


Amúgy egészen elképesztő scenárió hogy a kislányt tehetségtelennek minősítették és elküldték,ezért a szülők kitalálták ezt a sztorit és így veszenk revansot.

Ne már.

Csak nem rokon vagy?

Mármint a két delikvens rokona?


Azt nem tudom,hogy ténylegesen bebizonyosodott-e bármi,és őket is megilleti az ártatlanság vélelme.

Csak a hírek kapcsán tettem fel egy kérdést.

2018. szept. 16. 12:30
 7/27 anonim ***** válasza:
80%
kedves 4es. nem veletlenul vagy 20%os en ugy erzem. 😂
2018. szept. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
15%

Azert vagyok 20%-os mert leirom amit gondolok es ez nem tetszik neked peldaul :D

Nem fogok hulyesegeket irni,mert nem vagyok vak es hulye sem :)

2018. szept. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
81%
Én úgy hallottam, hogy a zaklatásnak csak úgy tudott véget vetni 1 év után a kislány, hogy otthagyta az edzést, és otthon már nem merték keresni őt. És újabb egy év gyötrődés után végre csak mert szólni. És akkor még mindig őt kínozzák, kihallgatások, nőgyógyászati és pszichológiai vizsgálatok, meg még a netes áldozathibáztatók is. A két jómadár meg volt már közös balhé miatt együtt elítélve, csak mondom. Az is “lejárató kampány” volt, az ittas vezetés, a garázdaság, a testi sértés?
2018. szept. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
66%

Ahogy előttem is írták, egy pedofil.


"Mert 11 évesen mi az amivel egy lány rendelkezik ami vonzóvá teszi egy 50 akárhány éves férfi számára?"

Épp ez, hogy nincsenek másodlagos nemi jellegei, nőies vonásai.

2018. szept. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!